פולדי שוורץ ז"ל, הנהג שנהרג (צילום: באדיבות המשפחה, כאן תאגיד השידור הציבורי, חדשות)
פולדי שוורץ ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה, כאן תאגיד השידור הציבורי, חדשות

פולדי שוורץ בן ה-66 נפטר מפצעיו הלילה (בין שלישי לרביעי) בבית החולים, יומיים לאחר שנפצע במתחם ה"אקספו" שבתל אביב במהלך ההכנות לתחרות האירוויזיון. מאיכילוב נמסר הבוקר כי חלה הדרדרות במצבו הרפואי ולאחר מאמצי החייאה ממושכים - הרופאים ביחידה לטיפול נמרץ נאלצו לקבוע את מותו. פולדי ז"ל הותיר אחריו שני ילדים, ארז ומאי, ואת רעייתו דליה. בית החולים הודיע כי הוא משתתף בצער המשפחה וב"כאן" הביעו צער וכאב על מותו של הנהג והודיעו כי יפעלו לבדיקת המקרה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

ביום שני התקבלה הודעה כי נהג משאית בן 66 מפרדס חנה, נפצע קשה כתוצאה מנפילת עגלת תאורה. באיכילוב הסבירו כי כי מדובר בעובד הפקה ישראלי, שנפגע כתוצאה מפגיעת עמוד תאורה בחניית הפריקה של המתחם.

רופא מבית החולים שהוצב במרפאה במתחם העניק לעובד טיפול ראשוני, הזעיק אמבולנס של מגן דוד אדום ועדכן את חדר הטראומה של המרכז הרפואי איכילוב. עם הגעתו של הפצוע לבית החולים הוא עבר סדרות בדיקות והובל לניתוח נוירוכירורגי דחוף.

מתאגיד השידור "כאן" נמסר: "כואבים את מותו של פולדי שוורץ ז"ל, נהג המשאית שנפצע השבוע במהלך פריקת משאית עם ציוד טכני בחניון מתחם האירוויזיון. אנו משתתפים בצער המשפחה ושולחים את תנחומינו. נושא הבטיחות והאבטחה הם בראש מעינינו, ועומדים בסטנדרטים ונוהלי הבטיחות החמורים ביותר. נפעל יחד עם הרשויות לבדיקת המקרה".