תאונה שבה נהרג פועל בבני ברק (צילום: תיעוד מבצעי מד"א, חדשות)
אתר הבנייה בבני ברק | צילום: תיעוד מבצעי מד"א, חדשות

יום קטלני באתרי הבנייה: שני פועלים כבני 30 נהרגו היום (חמישי) בשני אתרי בנייה שונים בפתח תקווה ובבני ברק. פועל נוסף כבן 22 נפצע באורח בינוני באתר בנייה בכרמיאל ופונה לבית החולים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בשעות אחר הצהריים המוקדמות פועל כבן 30 נפל מגובה של כ-5 קומות באתר בנייה ברחוב המגשימים שבפתח תקווה. פראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי וביצעו בו פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

חובש רפואת חירום במד"א אלעזר רובינשטיין סיפר: "כשהגעתי למקום הפועלים הובילו אותי לקומה במבנה אליה נפל הפועל מגובה רב. הוא היה מחוסר הכרה עם חבלה קשה מאוד בפלג גופו העליון ומיד התחלתי להעניק לו טיפול רפואי ולבצע בו פעולות החייאה. הפציעה שלו הייתה אנושה ופראמדיק מד"א קבע את מותו".

זירת מות הפועל בפתח תקווה בחמישי (צילום: תיעוד מבצעי מד"א, חדשות)
אתר הבנייה בפ"ת | צילום: תיעוד מבצעי מד"א, חדשות

כשעה לאחר מכן, פועל בן 31 נפל מגובה של כ-3 קומות באתר בנייה בדרך ששת הימים שבבני ברק. פראמדיקים של מד"א דיווחו כי הוא סבל מפגיעה רב מערכתית ולאחר מכן נאלצו לקבוע את מותו. מבדיקה ראשונית עולה כי הפועל הוא עובד זר ממולדובה. חוקרי משטרה זימנו נציגי משרד העבודה למקום.

פועל נוסף כבן 22 נפל מגובה באתר בנייה באזור התעשייה בכרמיאל. פראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים נהריה, כשהוא במצב בינוני וסובל מחבלות בגפיים ובגב.