אחרי הריאיון אתמול (ראשון) ב"מהדורה ראשונה" ששבר את הרשת, הדסה בניזרי, שחיכתה במעבר הגבול לסיני בדרכה לחופשת פסח ולא ידעה שתהפוך בתוך שעות לכוכבת רשת, חוזרת עם דיווח מחצי האי. בריאיון נוסף היא מספרת על החוויות וגם על ההצעות מתוכניות ריאליטי.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

במעמדה החדש היא תיעדה מתוך המלון בדהב כשהיא נתקלת בישראלים שמזהים אותה מהריאיון ומבקשים להצטלם סלפי. "ירדתי לחדר אוכל לארוחת ערב במלון, התחברתי לוויי פיי ואז הצפה", היא משחזרת. "הטלפון שלי פשוט קרס. פסיכי, פשוט מטורף. פתאום הבנתי מה הריאיון הקטן, המקרי ו'המסכן' הזה חולל. מטורף, פשוט טירוף".

התגובות לריאיון היו מעורבות, עם גולשים שפירגנו על הפיכתה לכוכבת בן רגע ואחרים שטענו שהריאיון היה משוחק מדי. "כן, התגובות היו בהחלט מעורבות", אומרת הדסה. "היו יותר תגובות חיוביות מאשר תגובות שליליות. זה לא כל כך מעניין אותי. אני ממש לא עוברת לקרוא טוקבק אחרי טוקבק. יותר בטן גב. וכמו תמיד, יש תגובות לכאן ולכאן. אז מה? למי אכפת?".

בריאיון הקודם הדסה סיפרה כי היא בדרכה לביקור הראשון שלה בסיני. כעת שהיא כבר שם, היא מספרת שהיא נהנית מאוד. "בינתיים מקסים. הרבה שמש, הרבה ים", היא מתארת. "יש פה משהו מטורף שנותן לך אפשרות להתנתק ממש ולגמרי שתי דקות מהבית. בטן-גב, הרבה שמש, ים, בריכה. לא צריך יותר מזה. לא יכולתי לבקש יותר".

לגבי התוכניות לעתיד, מתברר שכבר פנו אליה כמה מלהקים של תוכניות ריאליטי. "לגבי ההמשך, אז ככה, אני כרגע לקחתי לעצמי את האופציה לנתק את הטלפון ולא לחשוב יותר מדי על מה יהיה בהמשך. באתי ליהנות, באתי להירגע".

עוד סיפרה הדסה: "עם כל הטירוף שקרה, אני עדיין בן אדם עובד ולומד ואחרי פסח אני חוזרת לשגרה שלי. אני לגמרי צריכה לקחת את הימים שלי לשקט הזה. המון אומרים לי 'תמנפי את עצמך', 'תתקדמי', 'זה הזמן שלך', 'נפתחה לך דלת מטורפת', 'קחי את ההזדמנות'. פנו אליי כמויות של מלהקים מתוכניות ריאליטי. קיבלתי הצעות ואני אעבור עליהן אחרי החג. נראה".