הנשיא ריבלין ובני משפחתו נפגשו היום (חמישי) עם אחיו ואחותו של יאיר חלבלי ז"ל, אשר ריאתו הושתלה בגופה של רעיית הנשיא נחמה ז"ל. האחים הגיעו לבית הנשיא שבירושלים וביקשו לחזק את בני משפחת ריבלין, במהלך היום הראשון בשבעה לזכרה של אשת הנשיא שהלכה לעולמה השבוע. "אנחנו משפחה אחת עכשיו", אמר הנשיא לשני האחים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"מסרו לאימא ואבא שאני אשמח לפגוש אותם, זה חשוב לי", אמר ריבלין לשני האחים. "האח שלכם עם נחמה שלנו יחד עכשיו, והוא היה איתה כל הזמן. הוא נתן לה עוצמות וכוח אדירים - מסרו לאבא ואימא את התודה מעומק הלב שלנו ואת ההערכה האדירה שלנו".

המפגש המרגש בבית הנשיא (צילום: מארק ניימן / לע"מ, חדשות)
עמית וניסאי חלבלי עם הנשיא | צילום: מארק ניימן / לע"מ, חדשות

ניסאי ועמית חלבלי הגיעו לבית הנשיא והתקבלו בחיבוק חם על ידי הנשיא וילדיו. במהלך המפגש המרגש ביניהם, שני האחים ביקשו לחזק את ידם של בני משפחת ריבלין והביעו את תנחומיהם על האובדן. זהו המפגש הראשון בין משפחת ריבלין לבני משפחתו של יאיר ז"ל, שריאתו נתרמה והושתלה בגופה של נחמה בחודש מרס האחרון.

ביום ההשתלה שוחח הנשיא עם האחות עמית ועם אימה שרי בטלפון, והביע תקווה כי יוכל לפגוש את המשפחה ביחד עם נחמה, לאחר ההחלמה מהניתוח המורכב. לאחר הניתוח הוא הודה למשפחה על התרומה והאצילות מעוררת ההשראה שגילו במעשה המופלא שבחרו לעשות, לאחר מותו של יאיר בנם.

ביום פטירתה של גברת ריבלין ז"ל, אימו של יאיר ז"ל ספדה: "נחמה הלכה לעולמה, אישה צנועה כמו יאיר. תנוחי בשלום ביחד עם הילד הקסום שלי".