המתעמלת האומנותית לינוי אשרם בת ה-20 חזרה לישראל עם 4 מדליות, 2 מהן זהב, אחרי סוף שבוע של ניצחונות באולימפיאדת מינסק שבבלארוס. אחרי הנחיתה בארץ לינוי סיפרה היום ל"מהדורה ראשונה" על החוויה המרגשת ועל התוכניות להמשך.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"זה היה סוף שבוע אינטנסיבי. גם אימונים וגם תחרות, התחרות התחילה בצורה טובה והסתיימה ביום הראשון קצת באכזבה", סיפרה אשרם בריאיון. אחרכך היא הוסיפה כי אחרי ההמשך ה"צולע", היא הצליחה לדבריה להתעשת ולעשות את התרגילים שאר התרגילים בצורה טובה.

אשרם לא זוכרת כבר בכמה מדליות זכתה בשנה האחרונה: "אני לא סופרת כבר כמה מדליות יש לי, הרבה". לצד הזכיות הרבות היא נאלצה גם לבטל את השתתפותה באליפות אירופה בעקבות פציעה. "טופלתי ברמה הכי גבוהה שאפשר והצלחתי לבא למשחקי אירופה ב'פול פאוור'", סיפרה.

אשרם הוסיפה כי המתחרות הרציניות שלה הן בעיקר הרוסיות, הבולגריות והאיטלקיות: "כל מי שהתחרתה בתחרות במינסק, הן הכי טובות באירופה ובעולם".

כשנשאלה לגבי אולימפיאדת טוקיו 2020 אשרם אמרה כי יש סביבה הרבה ציפיות ואנשים כבר מדברחם איתה על האולימפיאדה. "אני מנסה לא לחשוב מעבר לאליפות העולם הקרובה בספטמבר, שזה הקריטריון לאולימפיאדה, ובינתיים אני חושבת רק על המטרה הזו, לא חושבת מעבר", הוסיפה.