"צירוף מקרים" מעניין בהסתדרות: בת זוגו של יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, הילה קניסטר בר-דוד, מונתה לאחרונה להיות מנכ"לית שחר און - חברת בת של ההסתדרות שמארגנת קורסים והטבות לעובדים. המהלך קורה בעיתוי מעט בעייתי: כחודש לאחר שמונה ליו"ר ההסתדרות, בן זוגה לקח את מנכ"ל שחר און המכהן לשמש כראש המטה שלו - ובכך הכיסא התפנה עבור רעייתו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

לפני כחודשיים שודרה במהדורה המרכזית כתבה שבה הושמעו טענות כלפי בן דוד, שלכאורה ארגנה לחברותיה כניסה לאירועים שיועדו לחברי ההסתדרות בלבד.

רווית דום, מנכ"לית רשת עמל שפועלת תחת ההסתדרות ורעייתו של יו"ר ההסתדרות לשעבר עופר עיני, החמיאה להילה בר דוד וכתבה בפייסבוק: "הילה אהובה, מברכת אותך על המינוי למנכ"לית שחר און. גאה בך כל כך על הדרך שלך, על העשייה ללא הספקה, על ההתפתחות שלך תוך כדי למידה, על כך שאת אף פעם לא שוכחת להכיר תודה ובמיוחד לאוהבייך".

דום, שגם היא מונתה לתפקיד בזמן שבן זוגה עיני היה יו"ר ההסתדרות, הוסיפה: "תמשיכי לפרוץ את הדרך, להוות דוגמא ולהישאר את - נדירה, שאלוהים ישמור עלייך, אוהבת אותך ותמיד בשבילך".

מהילה קניסטר בר-דוד נמסר בתגובה: "הילה קניסטר בר-דוד עובדת בחברת שחר און כבר קרוב לעשרים שנה, כאשר 12 שנים מתוכן היא שימשה כסמנכ"לית ובשנה האחרונה כמשנה למנכ"ל. בעקבות מינויו של עו"ד אופיר אלקלעי לתפקיד יו"ר מטה המעבר של יו"ר ההסתדרות, הוחלט לבחון את מועמדותה של בר-דוד, כמי שצמחה בעמותה ומילאה בה תפקידים בכירים לאורך שני עשורים, לאיוש תפקיד המנכ"ל. יצוין כי בר-דוד נבחרה לתפקיד על ידי עשרות חברי מועצת המנהלים של העמותות לקידום מקצועי, בזכות פועלה רב השנים לקידום ולטיפוח מקצועי של עובדים ולאור תרומתה יוצאת הדופן להצלחתו של פרויקט 'עוצמה נשית' - המיזם הגדול ביותר במגזר הציבורי לפיתוח מנהיגות נשית".