אילוסטרציה
זירת האירוע הערב | צילום: תיעוד מבצעי מד"א, חדשות

המשטרה חוקרת חשד לרצח אמש (שני) בין עובדים זרים מסין בשכונת נווה שאנן בדרום תל אביב. בזירה אותרה גופה של גבר כבן 30 שהיה מעורב בתקרית האלימה, גבר נוסף כבן 20 שנפצע באורח קשה ואישה כבת 53 שנפצעה באורח בינוני פונו לבית החולים. ככל הנראה הרקע לאירוע פלילי.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום איתרו את בן ה-30 ללא רוח חיים וקבעו את מותו במקום. לשני הפצועים הנוספים הוענק טיפול רפואי ראשוני והם פונה לבית החולים איכילוב. בן ה-20 פונה כשהוא במצב קשה, מחוסר הכרה וסובל חבלות בראש ובגפיים והפצועה פונתה כשהיא במצב בינוני וסובלת מפציעות חודרות בפלג גופה העליון.

עוד נמסר כי כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירת האירוע והחלו לאסוף ראיות. מחקירה ראשונית עולה כי המעורבים הם עובדים זרים שהגיעו לישראל מסין. לפי כיווני החקירה העיקריים התפתחה קטטה בתוך הדירה וקיים החשד כי החשוד המרכזי לא היה מוכר לשלושת הפצועים.

פראמדיקים של מד"א, ארטיום גנרלוב ויאיר גולדשטיין, סיפרו: "המשטרה הובילה אותנו לדירה שבתוכה שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם מספר פציעות מדממות בגופו. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום. בסריקות שבוצעו בדירה אותרה אישה כבת 53 על גגון מחוץ לחלון כשהיא סובלת מפציעות מדממות בפלג גופה העליון. בסיוע כוחות כיבוי שהגיעו למקום חילצנו אותה לרחוב ופינינו אותה במהירות לבי"ח תוך המשך טיפול רפואי כשמצבה בינוני ויציב".