איך אתם מעדיפים את ה-waze שלכם? לכבוד יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל הקליט נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, בקולו ובסגנונו המיוחד את הנחיות הניווט לנהגים באפליקציית Waze. "אני מקווה שנסייע יחד לכל אזרח להגיע אל בילוי העצמאות שלו בשמחה ובעיקר, בזהירות", אמר הנשיא.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

את ההנחיות הקוליות הקליט הנשיא בעת ביקור שערך במטה הישראלי של החברה בתל אביב, שם פגש את העובדים, את מנכ"ל החברה נועם ברדין ואת מנהל הפעילות בישראל גיא ברקוביץ. "מאז שאני הנשיא 'איני הנהג'", התוודה הנשיא. "אך כל פתרון טכנולוגי שמסייע לאזרחי ישראל לצאת אל הדרכים היפות של ארצנו ולגלות פינות חמד חדשות, משמח אותי", אמר הנשיא. "המיזמים המרגשים ביותר בעיניי הם אלו המפגישים את החדשנות הישראלית פורצת הדרך עם ארצנו הקטנטונת, בה מאחורי כל שביל מסתתר גם סיפור".

חדשנות ישראלית

חברת waze פעילה ביותר מ-185 מדינות ברחבי העולם, ומשרתת את קהילת הנהגים הגדולה בעולם המונה למעלה מ-100 מיליון משתמשים, כך שבהחלט ניתן לומר עליה כי היא עומדת בסטנדרטים של הנשיא לחדשנות ישראלית. גיא ברקוביץ׳, מנהל האופרציה בחברה אמר: "שמחנו מאוד לארח את כבוד הנשיא לחגוג אתנו ועם המשתמשים שלנו בארץ את החג. נמשיך לעבוד קשה בשבילכם, יום עצמאות שמח".

כדי לקבל ליווי צמוד מהנשיא ריבלין במהלך יום העצמאות והימים שאחריו צריך להיכנס באפליקציה להגדרות >> הנחיות קוליות >> עברית ולבחור בקול "כבוד הנשיא". קובץ ההנחיות המיוחד בקולו של הנשיא ריבלין יהיה זמין עבור המשתמשים החל מיום חמישי ולמשך שבוע ימים בלבד.