רוצים לקבל הודעה לנייד מיד עם צאת הפרק? להרשמה והאזנה במכשירי אפל לחצו כאן | להרשמה והאזנה במכשירי אנדרואיד ניתן להשתמש בכל אפליקציית פודקאסטים (למשל Podcast Addict או Player FM), ולהקליד בשורת החיפוש: סמול טוק

כשהשתחרר מהצבא, ניר דבורי האמין שעתידו בחקלאות - אבל בנקודה כלשהי הבין שלא יוכל לחיות בקיבוץ, למרות שהוא עצמו גדל בכזה. "אף פעם לא היה באמת שוויון, לא קרה ברגע האמת שהכלל לא שוכח את האחד", הוא מספר בפרק החדש של הפודקאסט "סמול טוק" עם יונתן ריגר. "זו קהילה קטנה, צרת עין. זה מורכב".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

ללימודי העיתונות הגיע במקרה. "כשהבנתי שאני רוצה להיות עם שגית, היא הייתה סטודנטית לתקשורת", הוא מסביר. "חשבתי: 'מה אני יכול לעשות כדי להיות איתה ולא לבזבז זמן? אני גם אלמד תקשורת, ואז כבר יהיו לי עבודות מוכנות והכל מסודר'. למדתי במקביל גם ב'כותרת', אהר'לה ברנע היה שם, הוא אמר לי שמחפשים תחקירן באולפן שישי - וזהו. ככה זה התחיל".

ניר דבורי (צילום: חדשות)
ניר דבורי | צילום: חדשות

בפודקאסט מבית החדשות מתארחים מדי שבוע אנשי החברה לשיחה אינטימית עם יונתן ריגר, בה הם חושפים גם פרטים מעניינים מעולמם האישי וגם מעולמם המקצועי, מתחילת הקריירה ועד היום. בפרק החדש מספר דבורי על התקופה בה איבטח ידוענים כמו בראד פיט בהוליווד, הדייט עם אשתו שנגמר בטיפוס מסוכן על המרזב בתחתונים בלבד, וגם הפעם בה החליף נהג מונית כדי להגיע בזמן לשידור.

יונתן ריגר (צילום: חדשות)
יונתן ריגר | צילום: חדשות

כדי לקבל כל פרק של הפודקאסט החדש לנייד ברגע שהוא יוצא, אתם מוזמנים להירשם כמנויים בכל אפליקציית פודקאסטים - פשוט חפשו "סמול טוק" בשורת החיפוש. מוזמנים לעקוב אחרינו גם בטוויטר: smalltalk_IL@