אביב גפן נרתם לעזרת משפחת גולדין: בחודש שעבר הושק קמפיין מימון המונים להשבת סמ"ר אורון שאול וסגן הדר גולדין משבי החמאס, כמו גם החזרת האזרחים אברה מנגיסטו והישאם א-סייד. עד כה נאספו כ-167 אלף שקלים מתוך 400 אלף השקלים שהוצבו כיעד. היום (שלישי) הודיע הזמר והיוצר אביב גפן על הצטרפותו ל"מסדר הדר" והירתמותו למטרה החשובה. גפן הכריז שיתרום את אחת מהופעותיו הקרובות למען חזרתו של הדר גולדין.

לתמיכה בקמפיין לחצו כאן

נותרו עוד 10 ימים לקמפיין מימון ההמונים: במידה ולא יאספו 400 אלף שקלים, הכספים יוחזרו לתורמים. הבוקר גפן נפגש עם שמחה ולאה גולדין, הוריו של הדר ז"ל, ופרסם סרטון בו הוא מופיע יחד איתם: "אני קורא לכל עם ישראל - גם בימין וגם בשמאל, מאמינים וחילונים - לעזור לנו לעמוד ההדסטארט שנקרא 'מסדר הדר' בו אנו עוזרים למשפחת גולדין היקרה להחזיר את הדר הביתה מעזה".

"זו החובה האנושית והישראלית שלנו", הוסיף גפן. "לכן אני הולך לתרום אחת מהופעותיי ל'מסדר הדר' ואני גם קורא לכם לעזור לנו. אנחנו צריכים לעמוד מאחורי המשפחות כמו משפחת גולדין: אנא תהיו איתנו ותודה רבה על ההקשבה ועל העזרה בעתיד".

החיילים הנעדרים אורון שאול והדר גולדין (צילום: חדשות)
אורון שאול והדר גולדין | צילום: חדשות

בחודש שעבר יצא המטה להשבת הדר גולדין בקריאה לציבור לתמוך בקמפיין למימון המונים. מטרת הפרוייקט: הקמת מערך מתנדבים שיפעל במישור הישראלי והבינלאומי להחזרת שני החיילים מרצועת עזה. הכספים שייאספו ישמשו להפעלת אירועים, הפקת חומרי הסברה וניהול המערך - במטרה לגרום לממשלת ישראל להפעיל על החמאס לחץ לשחרור גופותיהם של גולדין ושאול ולהמשך בפעילות האינטנסיבית בזירה הבינלאומית. 

"הערך לא משאירים חיילים מאחור, וחוזרים מהקרב עם החיים, הפצועים והמתים - הוא ערך יסוד בערכי צה"ל", נכתב בעמוד הגיוס. "נביא את הערך הזה חזרה למקומו הנכון, הן בציבור, הן בהנהגה. פעילות ציבורית תנכיח את הנושא בכל מקום ותציג בפני הפוליטיקאים את החובה לא לנטוש חיילים בקרב, ואם זה קורה, לא לחתום הסכם הפסקת לחימה עם האויב בשום אופן עד שהשבויים והנעדרים נמצאים בבית".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו