אירוע אלים במכללת תל חי שבצפון: אתמול (ראשון) הוזמן פעיל של שוברים שתיקה להעביר הרצאה לסטודנטים במכללה. במהלך ההרצאה ספג הפעיל קריאות כמו "בוגד" ו"נאצי" אך האירוע הקשה יותר התרחש לאחר ההרצאה - מעין מארב של פעילי ימין קיצוני שתקפו מספר סטודנטיות שיצאו מההרצאה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לדף הפייסבוק שלנו

בתום הרצאתו של פעיל ארגון שוברים שתיקה שהתקיים במכללת תל חי הונחו הסטודנטים להישאר בכיתות מכיוון שפעילי ימין קיצוני בודקים רכבים על מנת "למצוא שמאלנים" לטענתם. כמה סטודנטיות שיצאו מההרצאה ברכבן הצליחו לתעד את פעילי הימין תוקפים אותן.

המתפרעים השליכו עליהן ביצים והתיעוד מראה שאותם פעילים גם קיללו ואיימו, התנהגו בצורה פראית. ואת כל האירוע תיעדו הסטודנטיות כששוטרים שנראים ליד הפעילים אינם עושים דבר. מהמשטרה נמסר כי "אנו רואים בחומרה כל מקרה אלימות וחקירה נפתחה בנושא".

מארגון שוברים שתיקה נמסר כי "האירוע הזה מוכיח שההסתה של נתניהו, בנט ושקד תיגמר בסוף בדם - ומהדם הזה ידיהם לא יינקו". עוד הדגישו בארגון: "זו דוגמה לכך שההסתה נגד שוברים שתיקה והשמאל הופכת מילים לשנאה ואלימות בריונית. מעניין מתי היועמ"ש ופרקליט המדינה, שומרי הסף, ישברו שתיקה".