בנימין זאב הרצל, שרוליק, חומת ירושלים, יונת שלום, ומגן דוד הם רק חלק מהסמלים שיוצגו מחר (רביעי) בערב, במסגרת מופע הרחפנים המיוחד של בטקס המשואות, לציון 70 שנה למדינת ישראל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מופע הרחפנים של אינטל, שיופיע לראשונה בישראל עם 300 רחפנים לכבוד יום העצמאות, מבוסס על תצוגת אורות המונעת באמצעות רחפני "Shooting Star" שפיתחה ענקית הטכנולוגיה. הרחפנים יוצרים בשמיים תמונות וצורות המסונכרנים עם מוזיקה ואפקטים של תאורה.

לאירוע יגיע במיוחד גם מנכ"ל אינטל העולמית, בריאן קרזניץ. "אני נרגש להגיע לישראל בערב יום העצמאות, בירושלים, ולהשתתף באירוע החשוב והמרגש הזה", בירך קרזניץ. "השנה, ב-2018, אינטל מציינת 50 שנה להיווסדה ומדינת ישראל חוגגת 70 שנה להקמתה. זהו יום הולדת כפול ומרגש".

"טקס המשואות החגיגי שיפתח את חגיגות יום העצמאות וחגיגות ה-70 למדינת ישראל עומד השנה בסימן מורשת של חדשנות, ואנו גאים ושמחים לייצג בו חדשנות פורצת דרך באמצעות טכנולוגיית רחפני ה-Shooting Stars של אינטל, כאשר מטיס יחיד הוא שאחראי על הטסת 300 הרחפנים המבצעים את המופע", הוסיף יניב גרטי, מנכ"ל אינטל ישראל. "גם בתחילת דרכה בישראל, לפני 44 שנה, הביאה עמה אינטל חדשנות טכנולוגית ראשונה מסוגה כאשר הקימה כאן בישראל מרכז פיתוח לפיתוח מעבדים ולאחר מכן מפעל ייצור שבבים מהאיכותיים של אינטל בעולם כולו".