טביב מעמיד את בית"ר למכירה (צילום: באדיבות אתר ONE)
טביב מעמיד את בית"ר למכירה | צילום: באדיבות אתר ONE

הבעלים של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, אלי טביב, הודיע שהוא מעמיד את הקבוצה למכירה. טביב אמר במסיבת עיתונאים שכינס שהוא מתכוון לתת למחזיק זכויות הניהול אלי אוחנה לנהל את הקבוצה עד שיימצא רוכש: "יכול להיות שהייתה טעות לרכוש את בית"ר".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

טביב מתח ביקורת על חלק מאוהדי בית"ר ירושלים שמחו נגדו וקיללו אותו לטענתו. "אני זז הצידה אך לא אפקיר את בית״ר. אני זז הצידה עד שיגיע רוכש ראוי", הודיע. "קבוצות עם תקציבים יותר גדולים נלחמו נגד הירידה וממה קורה? הקהל מתפרע? לא מקבלים קנסות לא אז למה זה צריך לקרות בגלל קומץ".

צפו בסיפורים המעניינים של 9.5 לאורך השנים (צילום: רויטרס, חדשות)
"התנהגות הקהל שברה אותי". טביב | צילום: רויטרס, חדשות

הבעלים של המועדון מהבירה אמר שיחזיק את הקבוצה עד שיימצא רוכש. "דיברו איתי שכנעו אותי ונתתי עוד צ'אנס, אבל זה לא עבד", אמר טביב והוסיף שמה ששבר אותו הוא העונשים שספגה הקבוצה בעקבות התנהגות אוהדי הקבוצה. "אין לזה תקדים בעולם שקבוצה מגיעה למקום שני ולאירופה ויש כזאת מחאה".

טביב כבר היה הבעלים של שתי קבוצות בכדורגל הישראלי, הפועל כפ״ס והפועל ת״א כשאת שתיהן עזב בטונים צורמים. בהפועל ת״א מחאת אוהדים גדולה נגדו היתה אחת הסיבות שגרמו לו לעזוב. כעת גם אוהדי בית״ר, שראו את קבוצתם מתמודדת על האליפות ומפסידה בגמר הגביע מתכננים מחאה כנגד טביב ואופן ניהול הקבוצה. הביקורות רק התגברו עם המהלך התמוה השבוע להוסיף לשמה של בית״ר את המילה ׳טראמפ׳ כמחווה לנשיא שהעביר את השגרירות האמריקנית לירושלים.‎