עורך הדין דניאל שריד (צילום: RF123)
ביס מכלב בתאילנד = מאה אלף שקל‎ | צילום: RF123

לפני כשנה יצא שחר, כבן 30, לטיול ארוך בתאילנד. הוא מספר שחיכה זמן רב לטיול שהתחיל מצויין עם בילוי באחד האיים היפים והרגועים ביותר של תאילנד. אבל אז, כשהגיע לצפון המדינה התחיל הסיוט: כלב פיטבול תקף וגרם לפציעה קשה בידו - עכשיו הוא יפוצה על ידי חברת הביטוח ב-100 אלף שקל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הכלב הגיח ונעל את הלסתות של שחר, שטייל באחד מרחובות העירייה בה בילה. "הכלב קפץ אליי משום מקום", סיפר ל"החדשות Online". "לפתע הוא פשוט ננעל לי על היד ולא שחרר. לא האמנתי שזה קורה לי. הסיטאוציה הייתה מבהילה וכואבת ולצערי אני חי עם נכות משמעותית בעקבות התקיפה והנשיכה".

אין תמונה
עורך הדין דניאל שריד

לאחר התקרית, טיולו של שחר נקטע והוא הוטס לבית החולים בבנקוק לניתוח והיד שלו גובסה. כשחזר לארץ, שחר החליט להגיש באמצעות עורך הדין דניאל שריד תביעת פיצויים מחברת הביטוח ובהסדר פשרה קבעו את הסכום.

עורך דינו של שחר ציין כי "שחר השכיל לרכוש ביטוח רלוונטי אשר מעניק כיסוי במקרה של תאונות". לדבריו, "לאחר שהוכחנו את נכותו באמצעות חוות דעת מומחה בכירורגיה אורתופדית של כף היד, הסכימה חברת הביטוח לפצות את מרשי על פי תנאי הפוליסה. חשוב שהציבור יבטח את עצמו בביטוחים נכונים וזאת בכדי לא להישאר מול 'שוקת שבורה' במקרה של תאונה כזו או אחרת".

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il