שריפה פרצה הבוקר (רביעי) בדירה בפתח תקווה: כוחות כיבוי, רפואה וחירום הוזעקו לזירה. פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בן 82, שנמצא ללא רוח חיים. נסיבות האירוע נבדקות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הדיווח הראשוני על השריפה התקבל בשעה 09:35 במד"א מרחב ירקון: השריפה אירעה בדירה ברחוב הרב קטרוני בפתח תקווה.

מאמצי החילוץ והכיבוי (צילום: מד"א)
מאמצי החילוץ והכיבוי | צילום: מד"א

בירן בר, פאראמדיקית מד"א, סיפרה: "מדובר בשריפה בדירה בקומה השלישית בבניין בן 5 קומות. כוחות הכיבוי פעלו לכבות את האש וכשהתאפשר בוצעה סריקה שבמהלכה אותר בדירה גבר כבן 82. הוא היה ללא רוח חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

אתמול אירעה דליקה במתחם סינמה סיטי בגלילות: ככל הנראה האש ניצתה במתחם האוכל במקום והמבלים פונו. כשעה לאחר קבלת הדיווחים על האירוע, כוחות כיבוי השתלטו על השריפה, ובשעות הערב המתחם נפתח מחדש לקהל - לאחר שהתקבל אישור מהמשטרה ומשירותי הכיבוי. 3 בני אדם נפגעו קל משאיפת עשן וטופלו על ידי מד"א.

השריפה בסינמה סיטי, אתמול (צילום: שי קולר)
השריפה בסינמה סיטי, אתמול | צילום: שי קולר

"בשעה 16:00 התקבל מידע על דליקה שאירעה במכולה חיצונית הנמצאת מחוץ לשטח המתחם, מתחת למסעדת טל בייגלס", נמסר מהנהלת הרשת. "האש כובתה תוך זמן קצר, והמבקרים שהיו במתחם פונו. לא נגרם כל נזק למתחם הסינמה סיטי".

ממד"א נמסר כי חובשים ופרמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים שלושה נפגעים במצב קל כשהם סובלים משאיפת עשן. בין הנפגעים ילדה כבת 9 שפונתה לבית החולים תל השומר ושני גברים כבני 25 ו- 29 שפונו לבית החולים מאיר בכפר סבא. אישה נוספת נפגעה באורח קל משאיפת עשן וסירבה להתפנות לבית החולים.