חמישה ימים לאחר שפרסם אביה של אור אלבז ז"ל שנהרגה בתאונה במנהרות הכרמל בקשת עזרה במציאת המכשיר הסלולרי שלה שאבד, קיבלה היום (ראשון) בחזרה המשפחה את המזכרת האחרונה מבתם. הסמארטפון נמצא בתום סריקות נרחבות של משטרת ישראל והושב למשפחתה של אור.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

לפני כשבוע וחצי נהרגה אור בתאונת האוטובוס הקטלנית אך מכשירה הסלולרי של אור, שהכיל תמונות וזיכרונות מרגעיה האחרונים, נעלם מהזירה ועלה החשד כי נגנב. משפחה של אור כינסה מסיבת עיתונאים ופנתה לציבור בבקשת סיוע באיתורו של הסמארטפון. "אני מבקש מכל עם ישראל ובפרט ממי שהיה באזור התאונה - אנא מכם, זו המזכרת האחרונה שלנו, תחזירו לנו את הטלפון", אמר יוסי אלבז, אביה של אור שאיבד את בתו היחידה.

"אם מישהו חשב לקחת את הטלפון, אני מוכן לתת לו את מחיר הטלפון רק שיחזיר לנו אותו. אלה התמונות והזיכרונות האחרונים שלנו מאור", הוסיף האב בפניה לציבור. היום מצא הטלפון הסלולרי את דרכו בחזרה הביתה, לאחר שככל הנראה נמצא באזור השטחים.

"ככל הנראה מדובר בקבלן פסולת שאסף את הפסולת וגם את המכשיר", הסביר אביה של אור. "המכשיר היה בתוך האשפה וכנראה נמצא על ידי אחד העובדים. אני חושב שמשטרת ישראל עשתה עבודת שטח מדהימה והייתה נחושה להגיע לטלפון, למרות שכבר היה ספק גדול אם ימצאו אותו".