מסלול טיול בחג מכל זווית אפשרית: חופשת הפסח מגיעה, מזג האוויר בחוץ אביבי ומזמין מתמיד לצאת לטבע - ואם אתם עדיין מתלבטים לאן, כאן בחדשות 2 Online סיפקנו עבורכם פתרון וב-360 מעלות. היום ניקח אתכם לטיול באתר שבע טחנות, ממש בלב גוש דן.

עמיר בלבן מהחברה להגנת הטבע יצא ל-4 מסלולים שונים מצויד בטכנולוגיה החדישה, על מנת להראות לכם את האתרים השונים מכל זווית שרק תרצו. לאורך החג, נמליץ לכם על ארבעה יעדים שונים ומסקרנים לטיול - וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לסובב את המסך או להזיז את העכבר - ואחר כך גם לצאת אל השטח ולטייל.

לגולשים באנדרואיד או במחשב - לצפייה בכתבה המלאה ב-360 מעלות - לחצו כאן!

לגולשים באייפון ובאנדרואיד - אם מותקנת לכם אפליקציית YouTube במכשיר - לחצו כאן לצפיייה!

המסלול הראשון הוא מתחם שבע טחנות שעל גדות נחל הירקון, במתחם גני יהושע בתל אביב. לכל מי שמעוניין בטיול שמשלב עיר וטבע, באופניים או ברגל - זה הטיול בשבילו. המתחם ממוקם בחלק המערבי של הירקון, כשהוא מכיל מים מלוחים בשל קרבתו לים.

המקום הזה נהדר לתצפית של שלדגים ועופות מים שונים, בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות. במקום יש גם ברכיות רבות, המוני תוכים וגם מיינות הודיות. עוד ניתן לחזות במקום בשרידים ארכיאולוגיים של מערכות טחינת הקמח ובריכות מהתקופה העות'מאנית, שסיפקו אז קמח לכל אזור המרכז.

הכתבה צולמה בטכנולוגיית VR ב-360 מעלות ובתלת מימד באמצעות מצלמת Vuze Camera של חברת Humaneyes. את המצלמה ניתן לרכוש במכירה מוקדמת החל מחודש זה.