עובד הוכה לעיני העוברים והשבים בלב תל אביב: היום (ראשון) בשעות הצהריים, פרצה מהומה בפתחו של מרכול ברחוב אבן גבירול בעיר, סמוך לעירייה. שני גברים נראו מכים את אחד העובדים במקום והולמים בו עד זוב דם - זאת כשבמקום הצטברו עדי ראייה רבים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

"עכשיו מול העירייה, עובד ערבי בסופר יודה יוצא להשליך את הזבל, ניגש אליו בחור עם מכנסיים קצרים ואומר לו: 'תראה לי תעודת זהות'. העובד משיב לו: 'תעודת הזהות בפנים, מי אתה?', הוא לא מסיים לדבר והוא חוטף מכות רצח ממנו וחבר שאיתו", סיפר אחד מעדי הראייה למקרה בפוסט שכתב בפייסבוק.

"אלה היו מכות שלא ראיתם בחיים, שיניים עפות באוויר, העובד היה מרוסק", הוא ממשיך לתאר ואף ציין כי הם איימו גם על קשישה שעברה במקום והפצירה בהם להפסיק במעשיהם.

"גם המשטרה הגיעה והצטרפה לשני הפורעים, והמשיכו להכות אותו", מוסיף עד הראייה. "אני באמת לא יודע אם הוא חי. דחפו את מה שנותר ממנו לניידת, לא אמבולנס, ונעלמו".

"מדובר בבחור ישראלי לכל דבר ועניין, בדואי תושב חורה. השוטרים התנהגו כמו כנופיה והכו אותו אך ורק בגלל עקב היותו ערבי", אמר קובי כהן, מנכ"ל סופר יודה בתגובה לאירוע. "הם החלו להכות אותו בלי הפסקה גם לאחר התערבות העובדים של הסופר והלקוחות. שני הצעירים שהכו הזמינו כוח נוסף של משטרה עד שעצרו אותו כשהוא באפיסת כוחות לתחנת המשטרה".

ממשטרת מרחב ירקון נמסר בתגובה כי "לאור גל פיגועי הטרור, ובאופן כללי כחלק ממשימות ביטחון הפנים, משטרת ישראל פועלת בנחישות לאיתור וסילוק שוהים בלתי חוקיים מרחבי המדינה למען ביטחון הציבור.  מתחקור ראשוני עולה כי לוחמי מג"ב זיהו צעיר שעורר את חשדם וביקשו ממנו להזדהות".

"החשוד סירב להזדהות תוך שהוא מגדף ותוקף את השוטרים ואף נושך את אחד מהם", נמסר בנוסף מהמשטרה. "על מנת לבצע את המעצר, נאלצו  השוטרים להשתמש בכח בעוד החשוד ממשיך לתקוף באלימות את השוטרים. כתוצאה מעוצמת האלימות שהופנתה כלפיהם פונו שני שוטרים לקבלת טיפול רפואי בבית החולים איכילוב כשהם סובלים מחבלות ונשיכות. יחד עם זאת, בהתאם לנהלי המשטרה וכמקובל באירועים בהם נאלצים שוטרים להשתמש בכח לצורך ביצוע תפקידם, כלל החומר ישלח לבחינת המחלקה לחקירות שוטרים".