הפרקליט של בני הזוג נתניהו מגיב לפסיקת בית הדין לעבודה: בריאיון למהדורה המרכזית הערב (שלישי), מכנה עו"ד יוסי כהן את רעיית ראש הממשלה "מלאך", תוקף את השופטת, את התובעים וגם את התקשורת. "השופטת לא הייתה בסדר", אמר עו"ד כהן. "היא לא אפשרה לחקור עדים שרצו להוכיח שמני נפתלי כזבן מועד, והיא לא ניהלה את המשפט בצורה הוגנת".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

עו"ד כהן שב לתקוף את התקשורת שלטענתו השפיעה על קבלת ההחלטות. "כשיש מסע רדיפה של שנים וניסיון להכפיש את הגברת נתניהו בטענות כוזבות, יום יום, בסופו של דבר - זה מחלחל", הוא טען. "מי שמכיר את הגברת נתניהו, פשוט עומד ומשתגע: אולי זו גברת נתניהו אחרת".

לדבריו, בכוונתם להגיש ערעור על פסיקת בית הדין. "המדינה לא תצטרך לשלם, כיוון שאנחנו נערער", הוא הדגיש. "בית הדין הארצי לא קבע שאסור לנו לערער. יש לנו רשות ערעור לבית הדין הארצי ואנחנו גם סומכים על בג"ץ. נמתין עד לסוף".

מנגד, הגיב הערב לראשונה גם גיא אליהו לפסיקה שהתקבלה הבוקר בבית הדין לעבודה. "הצדק נעשה וקיבל אישור רשמי של בית המשפט", אמר אליהו, שעבד בעבר במעון ראש הממשלה בירושלים. "אני שמח שזה יצא ככה".

"אני עבדתי תחת מני, הייתי עוזר של מני", אמר אליהו כשהתייחס למני נפתלי, אב הבית לשעבר במעונם הרשמי של הזוג נתניהו שתבע אף הוא את משרד ראש הממשלה. "תבעתי על התעמרות בעבודה, על ההתנהגות של הגברת נתניהו כלפיי וכלפי עובדים אחרים".

"שעות רבות עבדנו, שבתות וחגים, שעות בלי סוף", הוא הוסיף. "אני לא מצפה לכלום. קיבלו את כל הטענות של מני נפתלי ושלי. אנחנו דוברים אמת, וזה הכי חשוב. לא משנה לי כמה כסף נקבל, או כמה כסף אני אקבל. זה לא משנה".