הזגוגית המנופצת ברכב
הזגוגית המנופצת | צילום:

במשטרה ממשיכים לחקור את אירוע פגיעת האבנים ברכבה של אשת יו"ר האופוזיציה, מיכל הרצוג, אמש מחוץ לביתם של בני הזוג בתל אביב ואומרים הבוקר (שלישי) כי ההערכה היא שלא מדובר במעשה מכוון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר בדיקה, שבמהלכה נלקח סרטון ממצלמת אבטחה המוצבת באזור, עולה כי ככל הנראה רכב שעבר בסמוך לבית נסע על אבנים שהיו פזורות על הכביש ושתיים מהן הועפו ופגעו בשמשת הרכב של מיכל הרצוג.

רעייתו של הרצוג: "אני בסדר, לא נכנסתי ללחץ"

"ישבתי באוטו עם בני הצעיר והתכוונתי לקחת אותו לחוג. התחלתי לצאת מהחנייה ופתאום שמענו קול נפץ חזק. הבנו שהתנפצה הזגוגית, יצאנו מהרכב וראינו שתי אבנים על הכביש", תיארה אמש הרצוג את שאירע בשיחה עם חדשות 2 Online.

"אני בסדר גמור", היא פתחה את דבריה. "זה לא נעים, אבל אני לא בן אדם היסטרי". לדבריה, איש עדיין אינו יודע מה בדיוק קרה סמוך לשעה 19:00. "לא נכנסתי ללחץ ואני לא נוהגת להטריד את בעלי ויודעת שהוא עסוק ולכן הם עדכנו אותו ופנו למשטרה", היא אמרה ורמזה כי ייתכן שהדבר קשור למערכת הבחירות, שבה "היו אמירות מאוד קיצוניות שחווינו אותן תוך כדי. אי אפשר לנתק את זה לגמרי".

יו"ר המחנה הציוני התייחס אמש לתקרית בדף הפייסבוק שלו וכתב: "בעקבות הדיווחים בכלי התקשורת על אירוע בו נופצה השמשה במכוניתה של מיכל בעת שיצאה מהבית חשוב לי להבהיר כי הכל בסדר ואנו ממשיכים בשגרת יומנו. המשטרה חוקרת את האירוע ואנו בטוחים כי תמצה את החקירה בהקדם. תודה גדולה לכל השואלים והדואגים ולילה טוב".