מנהל תחנה במד"א מאזור המרכז הושעה מתפקידו לאחר שתועד כשהוא מתבדח על חשבונו של ילד הלוקה בתסמונת דאון - זאת במסגרת מילוי תפקידו. בסרטון שהגיע לידי חדשות 2 Online וכבר מעורר סערה בארגון ההצלה, נראה מנהל התחנה כשהוא עוצר את האמבולנס שבו נהג בסמוך לילד בן המגזר החרדי. יחד עם מתנדב נוסף שהיה עמו ותיעד את ההתרחשות, הם מנסים לשוחח עם הילד ולשדל אותו לרקוד עבורם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחד מהם נשמע כשהוא אומר לילד הצעיר: "תרקוד, אני אתן לך 100 דולר". הם מפעילים את הרדיו בכלי הרכב ומשמיעים לו בקולי קולות שיר מוכר של אייל גולן. הילד שדווקא נראה משועשע מהסיטואציה החריגה, מתחיל לרקוד על פי בקשת השניים באמצע הרחוב כשלצידו ילד נוסף. מנהל התחנה והמתנדב מוחאים כפיים וצוחקים תוך שהם ממשיכים לתעד את ההתרחשות.

תוך ימים ספורים החל הסרטון לעבור במהרה בין מתנדבים בתוכנות המסרים המידיים, עד שהגיע לידיעתם של בכירים בארגון שהחליטו להעניש את מנהל התחנה ואת המתנדב שעמו. תחילה הושעה המנהל ובהמשך הוא צפוי לעמוד בפני שימוע בשל מעשיו.

ממד"א נמסר בתגובה כי "המקרה המוצג בסרטון מטופל בחומרה רבה. העובד הושעה מתפקידו ומתנדבי הנוער הושעו מכל פעילות במד"א באופן מידי והמקרה יתברר עד תומו. במד"א מתנדבים אנשים בעלי צרכים מיוחדים בתחנות ברחבי הארץ ובתפקידים שונים בארגון ואנו מקבלים אותם בזרועות פתוחות מתוך הכרה בחשיבות הרבה של שילובם בחברה ובקהילה. מד"א מגנה בחריפות את ההתנהגות המוצגת בסרטון וכל התנהגות המבזה בני אדם באשר הם".