מתא האסירות להפסקת הפרסומות: תחת אבטחה כבדה ובלוקיישן שמיקומו אינו ידוע הצטלמה היום (שלישי) שולה זקן, עדת המדינה נגד אולמרט, לפרסומת לרשת הרהיטים Urban. הקמפיין של זקן עורר סערה ציבורית ושר הביטחון יעלון אף מחה על העסקתה של אסירה משוחררת, וזקן השיבה היום להאשמות ואמרה כי "השאלות שעולות עוד יזכו למענה בהמשך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני ערה לסערה הציבורית שהתחוללה בעקבות השתתפותי בפרסומת של רשת הרהיטים Urban, עברתי שבע שנים קשות ועכשיו אני רוצה להתחיל את חיי מחדש", אמרה זקן על הסט. "השאלות שעולות ובוודאי עוד יעלו בהמשך יזכו למענה כשאספר לציבור את הסיפור מהזווית שלי, ממש בקרוב".

הצילומים לפרסומת המדוברת החלו היום תחת אבטחה כבדה, לאחר שהתקשורת לא הורשתה להיכנס. לבסוף משרד היח"צ הוא זה שצילם את זקן על הסט והקליט את תגובתה לביקורת על הפרסומת - בה שני שוטרים חוקרים את זקן על מקורות המימון לרהיטים שקנתה לבנה.

תסריט הקמפיין
תסריט הקמפיין | צילום:

אתמול פרסמנו בתכנית חיסכון כי על פי החוק, הכסף מהקמפיין יכול לעבור לידי המדינה. חוק חילוט רווחים מפרסומים שעניינם עבירות משנת 2005 קובע שבית המשפט יכול להורות על החרמת הרווחים שתקבל זקן מהפרסומת, ובקרוב יתברר האם המדינה תדרוש לחלט את רווחיה של זקן מהפרסומת, המבוססת על מצבה הכלכלי וקשריה עם בנה.

בסטטוס נוקב שפרסם ברשתות החברתיות הביע אתמול יעלון את מחאתו על הכוונה להפוך את זקן לפרזנטורית, לאחר שהורשעה בשורה של עבירות חמורות. "אין גבול לציניות", כתב שר הביטחון. "קראתי ששולה זקן, עבריינית מורשעת שהייתה חלק משיטה מושחתת, הופכת גיבורת תרבות ותככב בקמפיין פרסומי לצעירים. מישהו כאן השתגע".