שבוע חלף מאז פורסם הסרטון בחדשות 2 Online, שבו נראה לכאורה קצין בדרגת ניצב-משנה חוצה את צומת באור אדום. מיד עם פרסומו, נמסר למשטרה הסרטון שבו ניתן לראות בוודאות את פניו של הקצין, את דרגתו והמקום שבו בוצע האירוע והובא לידיעת הקצין ומפקדיו. במשטרת מחוז חוף טענו כי הנושא ייבדק והקצין יטופל בהתאם, אלא ששבוע חלף - ונגד נושא הדרגה הבכירה טרם ננקטו צעדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כשבוע אחרי פרסום התיעוד, ביקשנו לבדוק האם הנושא נבדק והאם הקצין טופל משמעתית, אך במחוז חוף של המשטרה טוענים כי חסר מידע נוסף לצורך השלמת החקירה."על מנת להשלים את הטיפול בנושא באופן מקצועי ולסיים את הבדיקה נבקש להשלים את הפרטים החסרים לרבות את עדותו של רוכב הקטנוע".

הסרטון שצולם לאחרונה סמוך לקריית הממשלה בחיפה תועד באמצעות מצלמת גו-פרו, המותקנת על קסדתו של האופנוען. הוא נראה שם מבחין בניידת המשטרה, שחוצה לפתע את הצומת העמוס, זאת למרות שהאור ברמזור היה אדום כבר מספר שניות ורכבים מהנתיב הנגדי, להם אור ירוק, החלו בהשתלבות בתנועה.

בהמשך תועד הקצין השייך למחוז חוף כשהוא משתמש בטלפון הנייד שלו, זאת בזמן שעמד והמתין בפקק. מיד כשהבחין שהוא מתועד על ידי רוכב האופנוע הפעלתם, עזב השוטר הבכיר את המכשיר והחזיר את שתי ידיו להגה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 Online. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.