אנתוני וראן, אחד המשתתפים בסרטון (צילום: באדיבות אתר ONE, חדשות)
אנתוני וארן | צילום: באדיבות אתר ONE, חדשות

סערה בעולם הכדורגל הישראלי בעקבות סרטון שהופץ אתמול (רביעי) ברשתות החברתיות ובו ניתן לראות את אנתוני וארן, שחקן בכיר בבית"ר ירושלים מצולם לצד שלושה שחקנים נוספים מבצעים מעשים מגונים באישה ערומה. כך נחשף הבוקר ב"ידיעות אחרונות". מאמן בית"ר ירושלים בני בן זקן טען במסיבת עיתונאים לקראת המשחק של קבוצתו נגד מכבי נתניה כי הוא לא נתקל בסרטון ובשל כך הוא לא מתעסק בכך.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בסרטון ניתן לראות את ארבעת הגברים מקיפים צעירה עירומה מוטלת בחדר ולא זזה תוך שהם מבצעים בה את זממם וצוחקים ומתבדחים ביניהם. מההתאחדות לכדורגל נמסר: "ההתאחדות מגנה בכל תוקף את ההתנהגות המיוחסת לשחקן ליגת העל כפי שהיא עולה מהסרטון. אנו מצפים משחקני כדורגל ומכל אדם לשמור על דרך ארץ וכבוד הדדי. לאחר בחינה משפטית הוחלט כי אין בדברים כדי לאפשר העמדה לדין משמעתי במוסדות ההתאחדות".

אנתוני וארן (צילום: Orhyim198)
בהתאחדות בודקים את העניין | צילום: Orhyim198

שרת התרבות והספורט מירי רגב התייחסה לסרטון ואמרה כי "נדהמתי והזדעזעתי לשמוע על הסרטון החמור. אין מקום להתנהגות בזויה כזו כלפי נשים. אני מוקיעה את ההתנהגות הזו מכל וכל ומצפה שכל החברה תוקיע התנהגות חמורה שכזו".

הסרטון הנוכחי מזכיר אירוע מביש אחר בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי. בשנת 1999 בילו שחקני נבחרת ישראל עם נערות ליווי לפני משחק מול נבחרת דנמרק.