נדב היימן (ארכיון) (צילום: באדיבות המשפחה)
נדב היימן | צילום: באדיבות המשפחה

משפחתו של יוצא סיירת מטכ"ל ונעדר מביתו בדרום במשך יותר משבוע מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחריו. משפחתו וחבריו מודאגים לשלומו ולדבריהם קיים חשש לחייו: "הגענו למבוי סתום, נדב יכול להיות בכל מקום, לכן כל עזרה תתקבל בברכה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מדובר בנדב היימן, בן 28, הסובל מפוסט-טראומה משירותו הצבאי. לטענת המשפחה הוא עזב את בית הוריו ביישוב כוכב מיכאל, הממוקם בין קריית גת לאשקלון, בשעות הלילה שבין חמישי לשישי שעבר (8-9.3) בסערת רגשות ומאז אבדו עקבותיו.

"נדב חווה טראומה כתוצאה משירותו הצבאי בסיירת מטכ״ל ומאז שחרורו - במהלך השנים האחרונות מתקשה להשתקם ולחזור לחיים נורמליים", כתבו חברי הצוות של היימן מסיירת מטכ"ל. "ההערכה היא כי נדב נמצא במצוקה וזקוק לעזרה. המשפחה וחבריו לצוות ביחידה בסיוע משטרת ישראל ומתנדבים רבים, מודאגים ומחפשים אותו מזה כשבוע ללא הצלחה או קצה חוט וזקוקים לעזרת הציבור הרחב".

היימן נראה לאחרונה כשהוא לבוש במכנסי דגמ"ח בצבע בהיר, קפוצ'ון כחול כהה וגופיה טרמית אפורה. גובהו 1.78 מטרים ומבנה גופו בינוני. במהלך השבת יופעל חמ"ל חיפושים ממושב כוכב מיכאל.

כל מי שמעוניין לסייע מתבקש ליצור קשר דרך דף הפייסבוק "החברים של נדב" ולעקוב אחר ההוראות ומספרי הטלפון המופיעים. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות בהקדם למוקד 100 של משטרת ישראל.