"אני חתמתי עדת מדינה לא אחרי ארבע שעות במעצר" (צילום: חדשות 2)
"אני חתמתי עדת מדינה לא אחרי ארבע שעות ב | צילום: חדשות 2

שולה זקן, עדת המדינה במשפט אולמרט טענה היום (רביעי) כי כל השוואה בינה לבין חתימת הסכם עד המדינה של שלמה (מומו) פילבר במסגרת חקירת תיק 4000 היא מקוממת. זקן אמרה את הדברים במהלך שיחת טלפון מפתיעה שקיבלה ממגישי התכנית "מועדון ארוחת הבוקר" שי גולדשטיין ולאה לב בתחנת הרדיו 103FM.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אני ישבתי שנים, לא יום שנים - נתתי גיבוי" הסבירה זקן והפתיעה את המנחים: "אני במקום שאני מודה לו שהוא בגד בי. אם הוא לא היה עושה את זה לא היינו מדברים היום".

זקן התקוממה על עצם ההשוואה בינה לבין פילבר וטענה כי היא לא במקום ומקוממת. "אני ישבתי בכלא, הוא לא ישב, הוא קיבל פרס", אמרה זקן שניסתה להבדיל בין המקרים וטענה שהיא לא בגדה באולמרט אלא הוא זה שבגד בה. "אני נבגדתי, רצו להלביש עליי תיק שלא שלי".

שלמה פילבר (צילום: פלאש 90 \ Yonatan Sindel, חדשות)
עד המדינה בפרשת בזק: שלמה פילבר | צילום: פלאש 90 \ Yonatan Sindel, חדשות

"אני הייתי עדת מדינה נגד אולמרט אבל לא אחרי ארבע שעות במעצר", הסבירה זקן על ההבדלים בין המקרה שלה להתפתחויות בפרשת בזק. "אני להבדיל מפילבר מודה לאולמרט שזרק את הנאמנות שלי כלפיו ובגד בי".

אתמול בלילה חתמו עורכי דינו של פילבר על הסכם עד מדינה במסגרתו ימסור עדות נגד רה"מ נתניהו וקשריו עם אלוביץ' ובתמורה לא ירצה תקופת מאסר. היום החל למסור את "עדות הניקיון" שלו. התהליך עצמו צפוי להימשך מספר ימים, וראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להיחקר באזהרה בפרשה. עוד לפני חתימת ההסכם אמש קיים נתניהו התייעצות עם עורכי דינו במעון ראש הממשלה.