לאחר שכבר שלוש שנים מטריד אריאל שטסמן את הוריה ובני משפחתה של תמר אריאל ז"ל, שנהרגה באסון באנאפורנה בנפאל, החליטו בני המשפחה לשבור שתיקה ולצאת עם הסיפור לתקשורת. בני המשפחה, שעד כה לא זכו לסיוע מהרשויות, מקווים שכעת יימצא מי שיעזור להם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

"הסיפור התחיל שבוע לאחר שקברנו את תמר שלנו, כשהוא פנה אלינו וביקש לעזור לנו בהכנת הטקס האזכרה של ה-30", מספרת אמה של תמר ז"ל, ענת. "זה היה נשמע תמוה, לא הבנו מי הוא ומאיפה הגיע, ואחרי סיפור מאוד ארוך הבנו שהוא לא הכיר את תמר למרות שהוא טען שכן. מאותו רגע ועד היום הוא בתדירות שונה כל פעם מגיע לקבר של תמר ומנכס את הקבר לעצמו".ענת מספרת כי כשניסתה להבין מדוע פועל שטסמן כפי שהוא פועל, הוא ענה לה כי תמר היא צדיקה, ולכן מדובר בקבר של צדיקה והוא פוקד אותו ומנקה ומסדר. "פעם אחת הוא אפילו בנה פרגולה שאנחנו פירקנו", היא מתארת. "הכי גרוע, זה שהוא פשוט התחיל לכתוב הודעות ואסאמאסים לכל מי שהיה קשור לתמר או אלינו. הוא כתב השמצות עלינו, שלא היכרנו את תמר, שאני מגייסת כספים לצה"ל בחו"ל אבל משתמשת בכסף לצרכיי הפרטיים, אמר שאנחנו התעללנו בתמר, כתב מיילים לרבנים ואנשי ציבור מהמגזר הדתי".

תמר אריאל
צילום:"ביקשנו צו הרחקה, עבדנו עם עורך דין, כל חצי שנה אנחנו בבית משפט כדי להשיג את הצווים האלה, אבל הידיים של השופט תמיד כבולות בלשלוח אותו להסתכלות", היא מוסיפה בתסכול. "זה כל מה שאנחנו רוצים, שמישהו יטפל בו. אני עד היום לא יודעת למה אין למשטרה את הכוח לקחת את האדם הזה, שכולם מבינים שהוא מעורער בנפשו, למה לא קם פה גורם ולוקח את האיש החולה הזה ועושה איתו משהו. אנחנו רק רוצים שהוא יתרחק מהחיים שלנו ושיהיה סוף לסיוט הזה".