המכתב המרגש לבן נעלם, אילוסטרציה (צילום: 123RF)
כתבה לבן לפני מותה והמכתב הושלך | צילום: 123RF

ס' הלכה לעולמה בבית החולים איכילוב לאחר שאושפזה בעקבות מחלה קשה. לפני מותה היא כתבה מכתב שהיה מיועד לבנה אותו היא שלחה לאימוץ שנים רבות קודם לכן, שהיה אמור להגיע אליו רק אחרי מותה. אבל, בשל טעות אנוש המכתב יחד עם שאר חפציה הושלך לפח האשפה. "זה קורע את הלב", סיפרה קרובת משפחה ל"החדשות" Online.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"פשוט חוסר אונים", מספרת קרובת המשפחה של ס' על המכתב שתוכנו לא יתגלה לעולם. "הייתה ציפיה מאוד גדולה לקבל את המכתב ולקרוא להבין על מה מדובר. אבל עכשיו לעולם לא נדע. זה הדבר היחידי שנשאר לילד שלא גדל אצל אמא שלו".

ס' הותירה מאחוריה שלושה ילדים ואת המכתב היא כתבה לבן שרק לאחרונה חידשה איתו את הקשר. ביום הלוויה התקשרו מבית החולים כדי להודיע לבני המשפחה כי חפציה האישיים מחכים להם במחלקה בה טופלה.

בין החפצים היו טאבלט, טלפון סלולרי, זהב, כסף ואת המכתב. קרובת המשפחה של ס' הגיעה לאסוף את החפצים ונדהמה לגלות שהם אינם. היא פנתה לגורמי התברואה בבית החולים ולקציני הביטחון שלא הצליחו למצוא את החפצים האבודים. היא אף פנתה למנהל של פארק המחזור חירייה - אך גם זה כבר היה מאוחר מידי.

מבית החולים איכילוב נמסר בתגובה: "עם פטירת המנוחה, חפציה נשמרו בשקית אטומה בחדר פינתי עד להגעת המשפחה. לצערנו, עקב טעות אנוש, עובד הניקיון הכניס בטעות את השקית לפח האשפה כשכל ניסיונותינו לאתר את השקית העלו חרס. בית החולים בדק את האירוע וחודדו הנהלים במחלקה. צר לנו על עוגמת הנפש שנגרמה למשפחת המנוחה".

ליצירת קשר עם הכתבת: avivitm@ch2news.co.il