החתול שנמצא היום בפלורנטין (צילום: שרון שמש)
החתול שנמצא היום בפלורנטין | צילום: שרון שמש

תושבי שכונת פלורנטין בתל אביב מצאו היום (חמישי) בפעם השלישית בחודש האחרון והשנייה השבוע - חתול רחוב כשהוא צבוע בכחול. "זה נעשה במכוון", סיפר הווטרינר שטיפל בחתולים בעבר. תנו לחיות לחיות: נגיש תלונה במשטרה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בתחילת השבוע התפרסמו התמונות של החתול שנמצא בשכונה כשכל גופו צבוע בצבע כחול, כולל בפניו. עתה מתברר כי זוהי אינה הפעם הראשונה ולפני מספר שבועות נמצא חתול נוסף כשהוא צבוע בצבע ורוד.

החתול שנמצא היום הועבר לווטרינר של עמותת "תנו לחיות לחיות" שם יטפלו בו במטרה להסיר את הצבע מגופו בתקווה שיצליחו למנוע את הרעלתו של החתול.

"הזדעזעתי ממש", החתול היום (צילום: קטיה קמינסקי‎)
"הזדעזעתי ממש", החתול היום | צילום: קטיה קמינסקי‎

"הזדעזעתי ממש", סיפרה קטיה קמינסקי שגילתה את החתול ברחוב. "למה מישהו יעשה דבר כזה? אם מישהו חושב שזה מבדר - אז זה לא. אנשים חסרי לב, חסרי שכל ואכזריים. מקווה מאוד שנדע בסוף מי מתעלל ככה בחיות ושהוא ייענש עפ"י החוק".

הווטרינר יובל סמואל שטיפל בשני החתולים שנמצאו בעבר סיפר כי לדעתו אין ספק שמדובר בהתעללות מכוונת. "אפשר לראות בתמונה שצבעו את החלקים הלבנים שלו ולא את השחורים", סיפר. "לכן ניתן חד משמעית להבין שזה נעשה במכוון ולא במקרה על ידי אנשים שחושבים שזה מצחיק".

מעמותת "תנו לחיות לחיות" מתייחסים לכלל המקרים כמקשה אחת ומסרו כי לאחר שהחתול ייבדק, אם ימצאו כי אכן החתול עבור התעללות הם יפנו במיידית להגשת תלונה במשטרה.

לפניות לכתבת: avivitm@ch2news.co.il