אישה כבת 35 נהרגה הבוקר (רביעי) לאחר שהרכב שבו נסעה התנגש בניידת משטרה בכביש 797 בין היישוב שדמות דבורה לכפר כמא שבצפון הארץ. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום קבעו את מותה בתום מספר בדיקות רפואיות, ופינו שני פצועים נוספים לבית החולים העמק בעפולה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

שני הפצועים הנוספים, בני 40 ו-50, נפצעו באורח בינוני פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהם סובלים מפגיעה רב מערכתית. המשטרה פתחה בחקירת המקרה ובוחן תאונות דרכים הגיע לזירת האירוע.

הרכב שבו נסעה ההרוגה (צילום: טארק דחלה)
הרכב שבו נסעה ההרוגה | צילום: טארק דחלה

פרמדיק מד"א יוסי חלבי סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד. בשולי הכביש בסמוך לרכב שנפגע קשות שכבה אישה כבת 35 מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה. ביצענו בה מספר בדיקות רפואיות אך היה הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה בשטח".

חלבי הוסיף כי "בצדו השני של הכביש שכבו בסמוך לרכב ההפוך 2 פצועים כבני 40 כשהם בהכרה וסובלים מפגיעות רב מערכתיות. הענקנו להם טיפול רפואי והם פונו בניידות טיפול נמרץ של מד"א במצב בינוני לבית החולים".

כשעה מאוחר יותר פעוטה כבת שלוש נפגעה מרכב בתל שבע שבנגב והובאה למרפאה במקום. פרמדיקים של מד"א סיפרו כי היא הגיעה ללא סימני חיים ורופא מקומי קבע את מותה. בוחני תאונות דרכים הגיעו לזירה.