מאיר, חייל בחופשת פורים הגיע במיוחד הביתה בכדי לבקר את אמא שלו שילדה בבית חולים וולפסון בחולון. הוא ובני משפחתו בילו זמן מה ביחד עד שהחליט לחזור הביתה עם סבתו. בזמן שהוא מחכה לה מחוץ לחניון בית החולים הוא טוען כי ניגש אליו מאבטח וביקש ממנו להתפנות מהאזור. בבית החולים טוענים כי החייל ניסה להיכנס בכוח למתחם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מאיר טוען כי הסביר למאבטח שהוא מחכה שסבתא שלו תאסוף אותו, אך עד מהרה הוא הגיע עם עוד מספר מאבטחים שהדפו את החייל בחוזקה אל הקיר ושצעקו עליו להתפנות מהמקום. "הם צעקו לעברי אנחנו נזיין אותך אם ככה אתה מעז לדבר אלינו", מספר מאיר לחדשות 2 Online.

מאיר, שנלחץ מהסיטואציה, החל לרוץ לכיוון בית החולים היכן שמשפחתו שהתה. לפי תיעוד התקרית התנפלו עליו מספר מאבטחים, הכו אותו ואת אביו שניסה לגונן עליו ומשכו אותו מהרגליים כשהוא לטענתו מחוסר הכרה.

בשלב מסוים ניתן לראות גם את סבתו של מאיר שהבחינה במתרחש וניסה לבלום את המאבטחים מלמשוך את הנכד שלה כשהיא רוכנת מעליו. כתוצאה מהאירוע נחבלו מאיר ואביו בכל גופם ונשארו לטיפול בבית החולים.

התקרית מחוץ לבניין ביה"ח
התקרית מחוץ לבניין ביה"ח | צילום:

גם אמם נאלצה להישאר עוד יום להשגחה כתוצאה ממכה שקיבלה בזמן ההתרחשות. "ממש פחדתי, לא הבנתי למה הם תוקפים אותי", הוא אמר. "בחיים לא חשבתי שאהיה חלק מסיטואציה כזאת". מיד לאחר סיום הטיפול שלהם בבית החולים הם זומנו למשטרה שמצדה פתחה בחקירה.

תגובת בית חולים וולפסון: "האיש ניסה להכנס בכוח לבית החולים. המאבטחים פעלו על פי הנחיות משטרת ישראל, עצרו את כניסתו והזעיקו את המשטרה".

לפניות לכתבת: Avivitm@ch2news.co.il