תאונת הדרכים הקטלנית בכביש 40 (צילום: דוברות המשטרה)
תאונת הדרכים הקטלנית בכביש 40 | צילום: דוברות המשטרה

בוקר קטלני בדרכים: גבר כבן 40 נהרג לפנות בוקר (רביעי) לאחר שאיבד שליטה על משאית הגז בה נהג והתנגש בעצים בכביש 443, סמוך לצומת גימזו שליד לוד. כוחות כיבוי והצלה פועלים בדליפת הגז מהמשאית. כמו כן, הולך רגל כבן 50 מפגיעת רכב בכביש 40 לצפון, מכיוון קסטינה למסמייה סמוך לצומת אחים. הנהג הפוגע נפצע קל משברי זכוכית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

סמוך לשעה 5:00 בבוקר התקבלה הודעה במד"א על נהג משאית שככל הנראה איבד שליטה, סטה מהכביש לשטח מיוער בצד הדרך והתנגש בעצים, בכביש 443 סמוך לצומת גימזו. חובשים ופרמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע במקום את מותו של הנהג כבן 40. כשעה לאחר מכן, דווח הולך רגל כבן 50 שנפגע מרכב בכביש 40 לצפון, מכיוון קסטינה למסמייה סמוך לצומת אחים. מותו נקבע במקום בידי חובשים ופאראמדיקים של מד"א.

הרכב הפוגע (צילום: דוברות המשטרה)
הרכב הפוגע | צילום: דוברות המשטרה

"מדובר בתאונה קשה מאוד, סיפר אריה מאיירס, פרמדיק מד"א, שהגיע לזירה בכביש 443. "בשטח מיוער בצד הדרך ראינו משאית שהתנגשה בעצים, חלקה הקידמי נמעך לחלוטין, הנהג נלכד בפנים ולא ניתן היה להגיע אליו, לאחר פעולות חילוץ ממושכות של כוחות הכיבוי חולץ גבר כבן 40 ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

אריאל פלאוט, פרמדיק מד"א שהגיע לזירת התאונה בכביש 40 סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה מזעזע - ראינו על הכביש גבר כבן 50 מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, במרחק של כ-10 מטר עמד רכב עם מעיכה בחלקו הקדמי, לצערנו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע במקום את מותו של הולך הרגל. נהג הרכב הפרטי גבר כבן 30 שנפגע קל משברי זכוכיות טופל על ידנו ופונה לבית חולים קפלן".

בעקבות התאונה הקשה, צומת גימזו חסום לתנועה לכל הכיוונים, כך גם כביש 443 לכיוון דרום, ממצפה מודיעין למחלף בן שמן, וכן כביש 444 מצומת חדיד לצומת גימזו לשני הכיוונים. בשל החסימות הרבות, המשטרה מבקשת מציבור הנהגים להימנע מלהגיע לאזור זה ולבחור בדרכים חלופיות.