אין תמונה
מושית פישר

המשטרה עצרה לפנות בוקר (ראשון) שני גברים החשודים כי החדירו סם לכוס המשקה של הצעירה שהתמוטטה במועדון בתל אביב. בבית החולים איכילוב חל שיפור במצבה של מושית פישר, בת 23, אך הוא מוגדר עדיין קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שני החשודים, תושבי לוד ופתח תקווה בשנות ה-40 לחייהם, הם מחבריהם של שני הגברים ששהו עם הצעירה במועדון, והם נעצרו בבית החולים איכילוב. כעת בודקים במשטרה האם יש להם קשר לסם בגופה. יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

בשיחה עם חדשות 2 Online אמרה אתמול אחת הרופאות המטפלות בה: "החשש שלנו הוא שיש סם חדש שמסתובב בשוק, אנחנו מקווים מאוד שזו לא התחלה של גל".

"מושית הגיעה לבית החולים כשהיא סובלת מכשל רב מערכתי והוכנסה מיד ליחידה לטיפול נמרץ", סיפרה ד"ר אסתי דהן מאיכילוב. "היא מורדמת ומונשמת ונמצאת במצב של קריסת מערכות. אנחנו עושים כל מאמץ לייצב את מצבה".

לדברי הרופאה, התסמינים שמהם סובלת מושית מצביעים על הרעלה. "כשמחברים הרעלה לבילוי במועדון, אז כמובן שעולה חשד לסמים, זאת הנחת העבודה שלנו", היא אומרת. ד"ר דהן הדגישה כי לא מדובר בסם אונס והוסיפה: "זו תופעה מאוד שכיחה בסופי שבוע בתל אביב, אבל הרעלה כזאת חמורה ומהירה בבחורה צעירה ובריאה עוד לא ראיתי".

חדר המיון באיכילוב (צילום: חדשות 2)
הרופאים נלחמים על חיי הצעירה. ארכיון | צילום: חדשות 2

"מישהו כנראה שם לה משהו במשקה"

צופיה, אמה של מושית, משוכנעת שבתה הורעלה במועדון. "מישהו כנראה שם לה משהו במשקה בלי שהיא הרגישה", אמרה בשיחה עם חדשות 2 Online. הצעירה יצאה לבלות במועדון מוכר באזור התחנה המרכזית בתל אביב ביחד עם מספר חבריה, וסמוך לשעה שש בבוקר חשה ברע, התמוטטה ופונתה לבית החולים.

במשטרה פתחו בחקירת נסיבות האירוע ובודקים בין היתר את האפשרות שהיא סוממה. בהסכמת הבעלים הוחלט כי המועדון ייסגר עד מחר ובהתאם לחקירה יוזמן הבעלים לשימוע. "היא לא שותה, היא לא מעשנת ובטח שהיא לא עושה סמים", סיפרה האם. "היא יצאה לבלות אחרי הרבה זמן שלא יצאה. היום יש יום הולדת לאבא שלה אז היא בטח לא שתתה ולא כלום".

מועדון לילה, אילוסטרציה (צילום: רויטרס)
אילוסטרציה | צילום: רויטרס

לדברי האם, חבריה של בתה סיפרו כי איבדו עמה קשר עין למשך כעשר דקות. "היה לה מים איתה כל הזמן. כנראה שבזמן הזה משהו קרה", אמרה. "הכל עדיין מעורפל, אנחנו לא יודעים כלום ומקווים שהיא תעבור את הלילה בשלום ונצא מזה".

"חשוב לי שצעירות ייזהרו כשהן יוצאות למועדונים כדי שהבת שלי אולי תהיה האחרונה שזה קורה לה", הוסיפה. "אני לא מאחלת לאף אמא לעבור את מה שאני עוברת. אני מקווה שהיא תצא מזה בקרוב אבל הרופאים אומרים שהיא עדיין לא יצאה מכלל סכנה ואנחנו לא נכנסים לשאננות".