אין תמונה
ממציאת אופנת המיני תופסת מקום טוב באמצע

לבית החולים קפלן ברחובות פונתה היום (חמישי) פעוטה כבת שנתיים, לאחר שאותרו פגיעות וחתכים בראשה. הבדיקות הרפואיות שנערכו לפעוטה הצביעו על פגיעה חמורה, שבעקבותיה היא הועברה לבית החולים שניידר, שם אושפזה במצב קשה כשהיא מורדמת ומונשמת.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הוריה של הפעוטה, בשנות ה -30 לחייהם, עוכבו לחקירה שבסיומה הוחלט על מעצרם - ומחר השניים יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. מצבה של התינוקת מוגדר קשה אך יציב והיא מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ במרכז שניידר לרפואת ילדים.

התינוקת הגיעה אתמול למרכז הרפואי עם פגיעת ראש חמורה ועברה ניתוח במהלך הלילה, זאת לאחר שסבלה מדימום משמעותי. מבדיקה ראשונית עולה כי הגרסה של ההורים להשתלשלות האירועים אינה עולה בקנה אחד עם סוג הפגיעות של התינוקת.

ההורים מסרו בחקירתם במשטרה כי כוס שנפלה והתנפצה על הרצפה היא זו שגרמה לחתכים ולפגיעות של התינוקת. במשטרה בוחנים גרסה זו ועצרו את השניים בחשד לרשלנות. לזוג ילד נוסף בן 3.  

מבית החולים קפלן נמסר כי הפעוטה הגיעה עם הוריה לחדר מיון ילדים בבית החולים, כשהיא מעורפלת הכרה. הצוות הרפואי במיון ילדים אבחן מיידית דימום תוך מוחי והיא הורדמה והונשמה ועברה טיפול ראשוני להפחתת לחץ תוך גולגולתי, והועברה לבית החולים שניידר תוך תיאום מלא עם צוות המנתחים.