המירוץ לראשות עיריית בת ים: ראש העיר היוצא לחיאני אמנם הורשע בבית המשפט ובעקבות הקלון שנגזר עליו הוא נאלץ לעזוב את כיסא ראש העיר, אבל הוא סימן לעצמו מטרה להמשיך להיות האיש החזק בבת ים. לכך, הוא מריץ לראשות העיר את יוסי בכר, כאשר הוא מצהיר ללא בושה: הצבעת בכר, תקבל את לחיאני. לאחר שלפני כשבועיים נחשף כי לחיאני הוא אשר עומד בפועל מאחורי בכר, כעת מתגלה מהלך נוסף של לחיאני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ליושבי ראש וועדי הורים בבתי הספר אסור לעסוק בפוליטיקה, אבל לחיאני מנסה לשכנע את א', אחת מיושבות הראש מבית ספר בבת ים, להתגייס בכל זאת לטובתו, למרות האיסור. לחיאני הביא איתו שחקן חיזוק, עו"ד גדעון פישר, יו"ר ועד ההורים הארצי, שיכשיר את המהלך.

בשיחה עם א' מתאר עו"ד פישר את האופן בו תוכל א' לחמוק מאשמה, אבל היא מקשה, וחוששת שכל העסק יריח לא טוב בעיני ההורים שהיא מייצגת. ומה הקשר של לחיאני לעו"ד פישר? מתברר כי פישר ייצג בעבר את עיריית בת ים כשלחיאני היה ראש העיר, דבר שאיש מהם לא טרח לספר ליו"ר ועד ההורים, אפילו לא כגילוי נאות. השניים אף מנסים להרגיע במהלך השיחה את א' ואומרים כי גם במידה ותגיע תלונה, זו תגיע לפישר, המשמש כיו"ר ועד ההורים הארצי, והוא יטפל בה.

יו"ר ארגון ההורים הארצי עו"ד גדעון פישר מסר בתגובה: "תקנון ארגון ההורים אינו מחייב התפטרות של מי שאינו חבר במוסדות הארציים, ולכן במקרה הנדון, יושבת הראש רשאית להביע תמיכה במועמד כלשהו. תשובת יו"ר הארגון ניתנה על מנת להעלות את רף הזהירות הנדרשת, עד כדי אמירה שעליה להתפטר, בטרם תפגין מעורבות פוליטית כלשהי. הפנייה נעשתה ליו"ר הארגון בכובעו הציבורי, במסגרת התנדבותו, ללא קשר בצורה כלשהי לכובעו המשפטי".