"איך נפרדים מילד?", אייל בן ה-7
"איך נפרדים מילד?", אייל בן ה-7 | צילום:

אייל קראוס ז"ל, הילד בן ה-7 שנדרס למוות בשעה שחזר מבית הספר, הובא אמש (שבת) למנוחות בבית העלמין בעירו, קריית שמונה. כאלף בני אדם ליוו אותו בדרכו האחרונה, וניסו לחזק את הוריו נפתלי ומיכל שבדבריהם מעל קברו, לא השאירו עין אחת יבשה. "איך נפרדים מילד?! הגעגוע שורף אותי מבפנים", ספדה האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האם מיכל אמרה: "מלאך קטן שלי כמה אני רוצה לחבק ולהרגיש אותך... ילד עדין ורגיש שלי... תודה שלימדת אותי להיות רגישה יותר ולפתח את הסובלנות שלי... כמה חשוב היה לך להיות ילד טוב ושרק לא יכעסו עליך... ה' - תן לנו כוח לעמוד בניסיון הזה כי היום אנחנו רואים רק חושך".

האב נפתלי סיפר על הילד המאושר, שברגע אחד הקטע מסלול חייו. "אייל שלי - הלכת מאיתנו פתאום. ילד מתוק עם עיניים כחולות. ילד שרק רצה להיות טוב ולעשות טוב.... מיום שישי העולם שלנו נהפך", ספד לו בכאב.

"אתמול בלילה עברתי ממיטה למיטה וספרתי ילד אחד ועוד ילד, 1, 2, 3, 4, 5. נשארו רק 5 ילדים... אייל שלי הלכת מאיתנו מהר ואנחנו פשוט מתגעגעים... שה' ייתן לנו כח... אייל תראה כמה באו להיפרד ממך. תראה כמה אוהבים אותך וזה כל כך מגיע לך".

זירת התאונה הקשה (צילום: גדעון וקנין)
זירת התאונה הקשה | צילום: גדעון וקנין

תאונת הדרכים הקשה התרחשה בשעות הצהריים המוקדמות של יום שישי, בשעה שאייל היה בדרכו חזרה מבית הספר היסודי שבו למד. סמוך למעבר החצייה פגעה בו מכונית פרטית, ולפרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה לא נותר אלא לקבוע את מותו. הנהג הפוגע עוכב לחקירה, ולפי שעה בדיקת המשטרה אודות נסיבות המקרה נמשכת.