תקרית הטיסה והשוקולד - גרסת הדייל: ניר, דייל ישראייר שהותקף על ידי נוסעי הטיסה לוורנה, סיפר לחדשות 2 על השתלשלות האירועים שהובילה לתקרית האלימה. "הם התנהגו בצורה שלא מכבדת שום אדם", הוא טען.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"כל העניין התפתח די בתחילת הטיסה", שיחזר הדייל. "הם התנהגו בצורה לא נאותה, וזה רק הלך והידרדר עם הזמן. אנשי צוות אחרים, עוד לפני שצולם הסרטון, ניסו להרגיע את המצב".

"הם היו מאוד קולניים, קיללו, צעקו והתנהגו בצורה שלא מכבדת שום אדם", הדגיש הדייל. "זה היה חריג לגמרי, והיינו צריכים לסגור את המכירה של עגלת המוצרים הפטורים ממכס כבר במיידי, והחלטנו לגשת לקוקפיט כדי להתייעץ עם הטייסים מה בנושא הזה לפי הנהלים".

"כדי להגיע לשם, היינו צריכים לחלוף על פניהם", הוא ציין, "וכשהגענו עם העגלה לידם ורצינו להמשיך הלאה, גם המעבר היה עמוס כי חלק מהמטוס היה על הרגליים בגלל הסיטואציה, וגם באותו הרגע היא החליטה שהיא רוצה את השוקולד. הנוסעים היו בהלם".

הנוסעת המעורבת בתקרית: "התנצלנו בכנות"

מוקדם יותר היום, שעות ספורות לאחר שהסרטון בכיכובה הועלה לרשת, הגיבה לראשונה הנוסעת שתועדה מתפרעת במהלך הטיסה. הנוסעת סיפרה כי הביעה חרטה על השתלשלות האירועים המבישה, שהפכה לשיחת היום ברשתות החברתיות.

"נאמרו דברים לא חיוביים משני הצדדים בלהט הדברים", אמרה הנוסעת בשיחה ראשונה לאחר התקרית עם חדשות 2 Online. "כולנו התנצלנו בכנות לפני חברת ישראייר והנוסעים. הטיול שלנו נהרס, מפח הנפש גדול והלקח נלמד. אנחנו כולנו מרגישים לא טוב".

הסרטון שחולל את הסערה פורסם אמש במספר פורומים של דיילים בפייסבוק, זכה תוך זמן קצר לתהודה רבה ולעשרות אלפי צפיות ושיתופים. "אתה עובד שלי, שילמתי על הטיסה ואני רוצה שוקולד!", נראתה הנוסעת כשהיא זועקת לעבר הדייל במהלך הטיסה לעיר הנופש ורנה שבבולגריה.

לאחר שניות ארוכות של קללות עסיסיות, הצטרפה לתקרית החריגה גם אחותה שישבה מצדו השני של המעבר. "היא שילמה על כרטיס טיסה, תמכור לה את השוקולד, יא חתיכת זבל!", היא הטיחה לעברו.

הדייל, שנראה מעט המום מהסיטואציה, פנה אל הנוסעים וביקש מהם להירגע. משנכשלו מאמציו, הוא הזהיר אותם כי למעשיהם עלולות להיות השלכות חמורות. בשלב זה הצטרף למהומה גם בעלה של הנוסעת, שקם ואיים לכאורה לפגוע בדייל פיזית. רק בזכות התערבות של נוסעים נוספים נמנעה קטטה אלימה.