ארכיון (צילום: דוברות מד"א)
זירת הנפילה בנתניה, השבוע | צילום: דוברות מד"א

שכונת מגורים אחת בנתניה הפכה בשבוע האחרון למוקד של טרגדיה כפולה, כשהשבוע הוזעקו רופאי מד"א ונאלצו לקבוע את מותן של שתי נשים, אם ובת, שמצאו את מותן מנפילה מחלון הדירה המשפחתית בקומה ה-13. שישה ימים אחרי שהאם נהרגה בתאונה, הבת לא יכלה לשאת את האבל - וקפצה אל מותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הבת, צעירה בת 25, קפצה במהלך השבת אל מותה מאותו חלון ממנו אמה מעדה ביום ראשון השבוע. האירוע התרחש בסביבות 11:00 בבוקר, כשבני משפחה נוספים שהו בדירה באותו זמן, כולל בן זוגה של הבת ואביה, האלמן שהפך בטרגדיה גם לאב שכול. הבת ככל הנראה נעלה את דלת החדר ולא איפשרה לאיש להיכנס. בני המשפחה ניסו לשכנע אותה לא לבצע את המעשה ובמקביל הזעיקו כוחות משטרה ומד"א, אך היא החליטה לסיים את חייה.

צילום ארכיון (צילום: דוברות מדא)
אסון רודף אסון בנתניה | צילום: דוברות מדא

בפעם השנייה בתוך שבוע, השכנים שמעו חבטה עזה, ולאנשי הצוות הרפואי שהגיעו לזירה, שוב, לא נותר דבר אלא לקבוע את מותה של הצעירה. מדובר בדירת מגורים הנמצאה בקומה ה-13 של בניין באחת השכונות החדשות של נתניה.  

אמה של הצעירה צנחה אל מותה לאחר שככל הנראה מעדה בעת שעסקה בניקוי החלונות בדירתה. בזירה ובדירתה נמצאו חומרי ניקוי באמצעותם ניקתה את החלונות לפני שנפלה ונהרגה. בני המשפחה ישבו במהלך השבוע שבעה על האם באותה דירה.