בן 46 ממרכז הארץ יצא לדוג - ונעלם: סמוך לשעה 07:30 הבוקר (שישי) התהפכה סירת גומי כ-400 מטרים מחוף דוגית שבצפון הכינרת. המשטרה החלה בחיפושים אחר גבר כבן 46 ממרכז הארץ, דייג חובב שיצא לדוג בסירה. עדת ראייה הזעיקה את המשטרה לאחר שראתה את כלי כלי השיט מתהפך. עם רדת החשיכה הופסקו החיפושים בכינרת. החיפושים צפויים להתחדש מחר עם אור ראשון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החבר של בתו של הדייג מסר עדות למשטרה לגבי ההתהפכות. על פי ההערכה הראשונית, רוחות מזרחיות חזקות שמנשבות בחוף גרמו להתהפכות הסירה. ניידות של משטרת גולן וטבריה הוזעקו למקום בליווי כוחות של השיטור הימי והחלו בסריקות אחר האיש, שיצא לדוג סמוך לשעה 07:00.

הסריקות של השוטרים והשיטור הימי מתמקדות בקו החוף ובתוך המים. לחיפושים הצטרפו מסוק משטרתי ופקחי רשות ניקוז ונחלים של הכינרת. לאחר זמן קצר הסירה אותרה כשלושה קילומטרים מהחוף, וציוד נוסף שהיה על הסירה נמצא לאורך נתיב ההיסחפות.  

אבי אריש, פקח רשות ניקוז ונחלים כינרת שהיה בשטח עם פקחים נוספים, מסר כי כוחות שיטור ימי של משטרת ישראל, צוות מוסק של המשטרה והצבא וכן פקחי רשות ניקוז ונחלים כינרת עסקו החל משעות הבוקר בחיפושים אחרי הנעדר. יחידת מתנדבי הצוללים של המחוז הצפוני השתתפו בהערכת מצב ונערכו לתחילת סריקות מתחת למים באזור הטביעה ובקרקעית הימה.