נחום חופרי

נחום חופרי (צילום: רמי זרנגר)
צילום: רמי זרנגר

גיל: 61

מצב משפחתי: נשוי +4 וסב לנכדה

תפקיד נוכחי: ראש עיריית רעננה

חופרי, ילד קיבוץ המעפיל בעמק חפר, מכהן כראש עיריית רעננה בשמונה השנים האחרונות. בעברו שירת חופרי כטייס מסוקים בחיל האוויר והשתחרר מצה"ל בדרגת אלוף משנה. במשך כשבע שנים כיהן כמנהל בית הספר אוסטרובסקי ברעננה ולאחר מכן מונה על ידי ראש העיר דאז לתפקיד מנהל אגף החינוך בעירייה, שם בין השאר הנהיג תכנית למלחמה באלימות שזכתה להצלחה רבה.

בשנת 2005, עם פרשיתו של זאב ביילסקי לתפקיד, התמודד חופרי לראשות העיר וזכה לרוב מוחץ. במהלך כהונתו הגדיל חופרי את תקציב החינוך בכ-25% ופעל לפיתוח הרחוב הראשי של העיר – רחוב אחוזה.

זאב בילסקי

עושה קאמבק: זאב ביילסקי (צילום: קדימה)
צילום: קדימה

גיל: 64

מצב משפחתי: נשוי + 3

בחודש מאי הודיע ראש העיר לשעבר, זאב בילסקי, על כוונתו להתמודד פעם נוספת לראשות העיר ובכך טרף את הקלפים בבחירות הקרבות. ביילסקי שנחשב לראש עיר פופולרי מאוד כיהן מאז שנת 1989 במשך ארבע קדנציות רצופות עד שהוזמן על ידי ראש הממשלה דאז, אריאל שרון, להתמודד לתפקיד יו"ר הסוכנות היהודית. בילסקי עזב את העירייה ונבחר לתפקיד. כשלוש שנים לאחר מכן, הצטרף למפלגת "קדימה" ובבחירות לכנסת של 2009 נבחר כחבר כנסת. בילסקי היה חבר בוועדת הפנים והגנת הסביבה ובוועדת החוץ והביטחון ועמד בין השאר בראשות השדולה למען ניצולי השואה.

איתן גליק

עו"ד איתן גליק, מתמודד לראשות עיריית רעננה (צילום: KateRiep_Godbye)
צילום: KateRiep_Godbye

גיל: 53

מצב משפחתי: נשוי + 3

תפקיד נוכחי: עורך דין

עו"ד איתן גליק, המתגורר ברעננה ב-22 השנים האחרונות, הוא בעליו של משרד עורכי דין ברעננה בעל ניסיון עשיר בניהול חברות  שהחליט לצלול אל תוך החיים הפוליטיים בניסיון "להחזיר את רעננה למסלולה".

עוד ברשימות למועצת העיר: העבודה הרשימה החברתית בראשות איאן יפה; דרך חדשה בראשות תמי פלד חיון; רעננה - הבית שלי; מאמינים ברעננה - הבית היהודי; הרשימה למען התושבים בדרכו של דן ברוך; הליכוד בראשות רחלי בן-ארי סקת; מרצ רעננה חופשית בראשות רונית וינטראוב; עוז-ממשיכים בדרכו של עוזי כהן.