הבחירות לרשויות המקומיות יוצרות עימותים - ולאו דווקא בין המועמדים. הזמר ברי סחרוף יצא נגד ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, לאחר שהאחרון קטע הופעה לטובת "נאום בחירות", לטענתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ביום רביעי התקיים בירושלים פסטיבל הפיוט ביוזמת בית אבי חי. הפסטיבל המתקיים בעיר כבר במשך 6 שנים, זוכה לפופולאריות רבה במיוחד, ועיריית ירושלים השקיעה סכום כספי נכבד בכדי לקיים את האירוע. בשל כך, ראש העירייה ניר ברקת הוזמן לשאת דברים בפתיחתו.

ברקת, שככל הנראה מתמודד עם לוח זמנים צפוף במיוחד בשל מערכת הבחירות, איחר לאירוע אליו הוזמן והגיע באמצע המופע. אלא שאז, ברקת בחר שלא לוותר על הבמה הייחודית וקטע את המופע האומנותי בכדי לשאת נאום, שהוגדר על ידי המשתתפים והאנשים בקהל כנאום בחירות לכל דבר ועניין.

יממה לאחר האירוע, התקבלה בלשכתו של ראש העיר תגובה זועמת שהעביר ניצן זעירא, מנהלו של הזמר ברי סחרוף שלקח חלק באירוע. בתגובה כתב זעירא כי "במשך 35 שנים במהלכן אני עובד בענף לא נתקלתי בחוצפה כמו שהפגנת היום. להתפרץ באמצע הופעה ולבייש קבוצה כל כך גדולה של מוזיקאים מכובדים שכולם הגיעו במחירים מצחיקים על מנת לכבד את עירך ולקיים מופע חשוב כל כך".

ראש העיר ברקת סירב להתנצל

זעירא האשים את ברקת בקיום תעמולת בחירות על גב של האמנים. בתגובתו לראש העיר ברקת כתב כי "ההתפרצות שלך גרמה לכולם להרגיש שאת כל המאמץ האמנותי שהם השקיעו, אתה ממנף לטובת מערכת הבחירות שלך ושהם בעצם באו בשביל הכסף (מה שממש הפוך)."

בהמשך, דרש מנהלו של סחרוף מברקת להתנצל בפני כל האמנים שלקחו חלק באירוע המדובר, אולם ברקת לא עשה זאת. מלשכתו של ראש העיר ברקת נמסר בתגובה כי הדברים משוללי כל יסוד. "ראש העיר הוזמן על ידי הגורמים המקצועיים לכבד את האירוע, לברך את הקהל ואף התקבל באהדה .מועד עלייתו לבמה נקבע על ידי הפקת האירוע", הסבירו.