חי אדיב
חי אדיב
חי אדיב

גיל: 59
מצב משפחתי: נשוי + 3
אדיב, שהשתחרר מצה"ל בדרגת אלוף משנה לאחר 28 שנות שירות בקבע, מכהן כראש עיריית הוד השרון מאז 2003. אדיב גדל בהוד השרון, והוא בעל תואר שני במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת חיפה.

נוה גור

סיעה: דרך העיר
גיל: 28
מצב משפחתי: נשוי + 3
גור, עורך דין במקצועו, נולד במצפה רמון והשתקע בהוד השרון לפני 12 שנים. הוא בעל תואר שני בשלטון מקומי ובעל משרד עריכת דין פרטי. בעברו הציבורי ייסודו של פורום 200 – ועד שכונה גדול בעיר, הקמת "הנהגת הגנים העירונית" המפקחת על גני הילדים וייסודו של ארגון התושבים "דרך העיר", שהפך לתנועה פוליטית. גור מעיד על עצמו כמי שהולך לטפח את הקשר שבין העירייה לשכונות, במטרה לשפר את חיי התושבים ולפתור בעיות בשטח. 

נוה גור
נוה גור

אביבה גוטרמן

סיעה: תכל'ס
גיל: 58
מצב משפחתי: נשואה + 4

גוטרמן, סגנית ראש העיר, הינה תושבת הוד השרון מזה 28 שנים.  לפני כניסתה לחיים הפוליטיים ניהלה במשך 17 שנים את המרכז התרבותי המקומי הבימתרון, וכיום היא מחזיקה בתיקי התרבות והחינוך בעירייה. גוטרמן מתמודדת לראשות העיר תחת הסלוגן "משנים גישה. בוחרים אישה" – והיא מעלה על נס את המאבק בבירוקרטיה למען שירות אישי וטוב יותר לתושבי הוד השרון.  

אביבה גוטרמן
אביבה גוטרמן
 

ד"ר יואב רוזן

יואב רוזן
יואב רוזן

סיעה: כיוון חדש
מצב משפחתי: נשוי + 3
לרוזן, המתגורר בעיר מזה 30 שנה, תואר שלישי במנהל וחינוך, והוא משמש כיו"ר האופוזיציה בעירייה. בעברו תפקד כמנכ"ל משרד המדע, התרבות והספורט, כמנכ"ל עיריית קריית אונו וכמנהל משאבי האנוש הארצי של ההסתדרות. במצעו הוא מבטיח להביא לשיפור ניכר באיכות החיים בעיר, בדגש על חינוך, תחבורה, בנייה לזוגות צעירים, תשתיות ועוד.

אמיר כוכבי

סיעה: קצ"ב-מרצ

גיל: 33

מצב משפחתי: נשוי

כוכבי, הוא הוא חבר מועצה בעיריית הוד השרון, סרן במילואים וסטודנט לתואר שני במנהל ציבורי במרכז הבינתחומי. שימש בעבר כיועצו של רוני בר-און בתפקידיו כיו"ר הועדה לביקורת המדינה, יו"ר ועדת החוץ והביטחון שר האוצר ושר הפנים והיה בין מקימי התנועה בראשה הוא עומד - קצ"ב - קול צעיר בעיר.

עוד ברשימות למועצה: בית לכולנו הבית היהודי; חיים שאבי - יש לך חבר במועצת העיר; מאוחדים למען הוד השרון בראשות משה ארז; הליכוד בראשות ארנון אברמוב; הוד השרון - זו המחוייבות שלנו; הירוקים; ש"ס.