ברקת. יגשר את הפערים  (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5
ניר ברקת

גיל: 54
מצב משפחתי: נשוי + 3
ראש העירייה המכהן של ירושלים מאז הבחירות האחרונות ב-2008 היה לפני כניסתו לחיים הפוליטיים איש עסקים ויזם הייטק. טרם בחירתו לראש העיר שימש כיו"ר האופוזיציה בעירייה, וכן כיהן כחבר בוועדותיה השונות.
בין היתר, כוללת פעילותו הציבורית חברות בוועד המנהל של הרשות לפיתוח ירושלים ושל מט"י ירושלים. ברקת היה ממייסדי עמותת "רוח חדשה", ארגון המקדם את מעמדם של צעירי העיר.
במהלך הקדנציה שלו כראש העיר, התעמת לא מעט עם הציבור החרדי. בעמדותיו המדיניות הוא שומר על ציביון ימני, והתבטא כתומך בארץ ישראל השלמה.

ברקת, נכון להיום, הוא המועמד היחידי לרשות העירייה. בתקשורת פורסם כי הציבור החרדי בעיר תומך במשה ליאון, מקורבו של ליברמן שכיהן כמנכ"ל משרד ראש הממשלה בממשלתו הראשונה של נתניהו – אך זה טרם הודיע על התמודדותו.  

מדלן - הכל על בתים ושכונות

משה ליאון

ליאון. נקי מאשמה (צילום: חדשות 2)
צילום: חדשות 2

גיל: 52

ליאון, רואה חשבון במקצועו ומנכ"ל משרד ראש הממשלה בתקופת כהונתו הראשונה של נתניהו בשנות ה-90, הכריז בחודש יולי על הצטרפותו למירוץ לראשות עיריית ירושלים ועבר לשם כך דירה מגבעתיים לבירה. עם הכרזתו התפטר ליאון מתפקידו כיו"ר הרשות לפיתוח ירושלים.

יוסף (פפה) אללו

פפה אללו - מועמד לראשות העיר ירושלים (צילום: תומר ושחר צלמים,  יחסי ציבור )
צילום: תומר ושחר צלמים, יחסי ציבור

גיל: 68

מצב משפחתי: נשוי ואב לשלושה.

יוסף אללו עומד בראש רשימת 'מרצ- העבודה' ומתגורר בירושלים מאז שנת 1970. אללו מכהן כחבר מועצת העיר וסגן ראש העיר, מחזיק תיק תרבות ואומנויות וכן תיק חינוך מזרח העיר ומוביל את הרשימה בהצלחה כבר קדנציה שלישית ברציפות. בנוסף היה פעיל מרכזי בירושלים בתנועת "השמאל החדש", "מטאטא אדום" "של"י" ו"רצ", בארגונים חברתיים כמו הפנתרים השחורים, הועד נגד מדיניות הכלכלית של השר מודעי ובין הראשונים להצטרף ליוזמה ולמאבק על הדיור הציבורי בהובלתו של רן כהן, כמו כן שותף פעיל להקמת עם חופשי. בנוסף, אללו, בוגר תואר שני בהנדסת חשמל, שימש בעברו כמהנדס חשמל ועבד במשך כ-25 שנים בחברת החשמל.

חיים אפשטיין

המועמד החרדי לראשות העיר העומד בראש רשימת "בני תורה". נחשב למועמדו של הרב אוירבך, ראש ישיבת מעלות התורה בעיר. 

רשימות המתמודדות בבחירות המקומיות בעיריית ירושלים 2013

אגודת ישראל - דגל תורה; התעוררות בירושלים; רשימת ותיקי וגמלאי ירושלים; הבית היהודי; יש עם אחד; ירושלמים בראשות רחל עזריה; טוב לירושלים; בני תורה; פסגת זאב על המפה; אומץ לב בראשות נעמי צור; ירושלים מאוחדת; שכונות ועסקים בראש בראשות עופר איובי; התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה.