כרמל שאמה הכהן

אין תמונה
עדיין זוכר את התנועות. שון ספרלינג

גיל: 40

מצב משפחתי: נשוי + 4

חבר הכנסת לשעבר מטעם הליכוד, שאמה הכהן, כיהן כיו"ר ועדת הכלכלה. בעברו כיהן במשך שש שנים כחבר מועצת העיר. לאחר שלא זכה להיכנס לכנסת הנוכחית ברשימה "הליכוד ביתנו" המאוחדת הכריז שאמה הכהן כי יתמודד על ראשות העיר. כיו"ר ועדת הביקורת של העירייה, ניהל שאמה מאבק נגד ראש העירייה צבי בר והיה ממגישי התלונה הראשונית שחקירתה הבשילה בסופו של דבר לכדי כתב האישום.

דוד מנע

עו"ד דוד מנע (צילום: mako)
צילום: mako

גיל: 60

מצב משפחתי:

תפקיד נוכחי: עורך דין

חבר כנסת לשעבר ועורך דין במקצועו. מנע היה לחבר המועצה הצעיר ביותר של רמת גן, כשהצטרף לפוליטיקה העירונית בגיל 25. לאחר תשע שנים במועצת העיר, הצטרף למפלגת הליכוד ונבחר לשתי קדנציות כחבר כנסת

ישראל זינגר

עיריית רמת גן-israel_zinger

גיל: 64

מצב משפחתי: נשוי + 4

תפקיד נוכחי: חבר מועצת העיר.

ישראל זינגר, בעל תואר שני בפיזיקה גרעינית, הוא חבר מועצת העיר רמת-גן משנת 2003 ויו"ר האופוזיציה הנוכחי. בעברו שימש כמנהל תיכון "בליך" במשך קרוב לשני עשורים ושימש כיועץ בוועדת החינוך של הכנסת. ב-2012  זכה זינגר לעיטור כבוד מטעם תנועת אומ"ץ על מאבקו למען השקיפות וטוהר המידות בזירה המוניציפלית. כמו כן, מלבד פעילותו במועצת העיר זינגר הוא חבר הנהלה במכללה לביטחון לאומי לנוער וחבר הנהלה בעמותת "עמחה" המסייעת לניצולי השואה ומעניקה להם תמיכה נפשית וחברתית. כמו כן, מנהל זינגר פרויקטים ב"מופת"- עמותה ארצית לקידום הוראת המדעים. 

מדלן - הכל על בתים ושכונות

ד"ר אבי ליליאן

עיריית רמת גן-avi_lilian

גיל: 52

מצב משפחתי: נשוי + 4

תפקיד נוכחי: חבר מועצת העיר

רופא וטרינר, איש חינוך, מייסד ומנהל של מכללת מגן "דוד ירוק", מכללה ללימודים פארא וטרינריים. ד"ר ליליאן הוא מייסד ויו"ר תנועת הירוקים ברמת גן. כיום עומד בראש סיעת רמת גן הירוקה, חבר מועצת העיר ברמת גן ויו"ר וועדת ביקורת עירונית.

עו"ד צביקה ניר

עיריית רמת גן-zvika_nir

גיל: 67

מצב משפחתי: נשוי + 3 וסב לחמישה נכדים.

תפקיד נוכחי: עורך דין ומחזיק בתיק התרבות בעיר

ניר כיהן לתקופה קצרה לאחר רצח רבין כחבר כנסת, ומאז משמש בתפקידים שונים במועצת העיר. הוא מעיד על עצמו כי הוא מחוייב לעשייה ציבורית בנושאים הקשורים לקידום נשים, מעמד הביניים, חינוך איכותי, רווחה ודיור בר השגה עבור צעירים ומשפחות בעיר. צביקה הוא אח שכול, ומזה שנים מקדם את הנושאים הבוערים והעוני הנורא בקרב משפחת השכול ברמת גן.

אריאל (אריק) נודלמן

עיריית רמת גן-arik_nudelman

גיל: 48

מצב משפחתי: נשוי + 2

תפקיד נוכחי: יו"ר מועצת העיר

נודלמן, יו"ר מועצת העיר העוז בראש סיעת "רמת גן בראש" הוא חבר הנהלת ההסתדרות הציונית העולמית.

אלי מוסרי

אלי מוסרי - מתמודד לראשות עיריית רמת גן (צילום: KateRiep_Godbye)
צילום: KateRiep_Godbye

גיל: 60

מצב משפחתי: נשוי + 3 וסב לשניים

תפקיד נוכחי: חבר הנהלת מועצת העיר.

מוסרי העומד בראשות סיעת "תנופה ירוקה לרמת גן" מכהן כחבר מועצת העיר משנת 1998. בעברו כיהן כמנכ"ל "אנגלו- סכסון" בגוש דן במשך למעלה מעשור ושימש כיועץ לשר הבינוי והשיכון והיום מכהן כמנכ"ל חברת "פרמייר" ניהול והשקעות בע"מ. כחבר מועצה היה מוסרי פעיל במאבקים הציבוריים נגד בניית המגדלים בשכונות השונות בעיר רמת גן.

רמי גני

רמי גני - מתמודד לראשות עיריית רמת גן (צילום: תומר ושחר צלמים, KateRiep_Godbye)
צילום: תומר ושחר צלמים, KateRiep_Godbye

גיל: 49

עו"ד גני הוא חבר מועצת העיר רמת גן, חבר בוועדת הביקורת ובעל משרד עורכי דין בעיר. בעברו היה גני פעיל בעיר כסגן יו''ר מועצת ההורים העירונית וכיו''ר ועד השכונה בה גר.

הרשימות למועצת העיר: רמת גן בראש; צבי שירין איש חזק לרמת גן נקייה; ש"ס; הבית היהודי; כח לאזרחים ותיקים; הליכוד; מרצ החיים בירוק; עכשיו; עובדים בשבילך בראשות חיליק רביב; יש עתיד בראשות גלעד שריר; רשימת הצעירים (לב).