ברוכים הבאים לעולם ללא מיתון, לפחות לא אצל קטי, שנמצאת בדרכה לבצע את החידוש התורן בעולם הפלסטיקה: הגדלת חזה באמצעות הזרקה בלבד.

ד"ר רוני מוסקונה הוא האיש שהביא את השיטה החדשה. הרעיון הוא פשטות. לא צריך ניתוח, רק מזריקים חומר בשם מקרוליין לשד, ותוך 15 דקות ההליך מסתיים ללא צלקות וכמעט ללא כאבים. למי שחוששים מהזמן שכרוך בהחלמה מניתוח, הרופאים מבטיחים שכעבור שעה אפשר לחזור לשגרה.

קטי היא הראשונה בארץ שעברה את התהליך. "זה עניין של התבגרות", אומרת קטי. לדבריה, זה לא מציק בבגדים כמו שזה מציק בראש. "אני רוצה להגיע לשלמות", היא אומרת.

אבל השלמות הזאת היא עסק יקר, אפילו יקר מאוד. "כרגע העלות היא יחסית יקרה, פעולה כזאת עולה בין 20 ל-30 אלף שקלים", מעריך ד"ר מוסקונה. "כמובן שזה רלוונטי לכמות החומר שמוזרק".

מוגדל אבל מוגבל

אך מלבד הסכום, ישנו עניין הכדאיות לאורך זמן, כיוון שבניגוד לשתלי סיליקון שמחזיקים לתקופה של 10-15 שנה, החומר החדש נספג, ולכן ההגדלה באמצעותו יעילה לתקופה של שנה עד שלוש שנים.

"האמת היא שהחומר הזה נמצא בשימוש ברפואה כבר כמה שנים", מוסיף ד"ר מוסקונה למעוניינות. "עשינו את כל הבירורים מול משרד הבריאות ויש לנו את כל האישורים". אך למרות אבחנתו, לא כל הפלסטיקאים ממהרים לאמץ את השיטה החדשה.

במקרה של קטי, עוד לפני שיצאה מהניתוח הזה, היא כבר חושבת הלאה, על האיבר הבא שהיא רוצה שיהיה יותר מושלם. היא לא מוטרדת מהאפשרות שבעוד שנה, או שנתיים, החומר שהוזרק לחזה שלה ייספג. בינתיים היא מקווה שבעתיד המחיר יירד ויהיה שווה לכל אישה שרוצה לשפר את מראה החזה שלה.