64497
חזירים ממסוק? אורן זריף חושב שכן | צילום:

בית המשפט השלום בת"א הוציא צו מניעה זמני האוסר על אורן זריף לפעול כדי "לנטרל את שפעת החזירים". זריף העביר לפני כשבוע בקשה למשרד הבריאות ובה הוא מציע לטוס בשמי הארץ בהליקופטר, כאשר חמישה חזירים תלויים ברגליהם בתחתית המסוק וראשם מוטה כלפי מטה. את 'פעולת הניטרול' - תיכננו זריף ואנשיו לבצע מחר.

עמותת "תנו לחיות לחיות" הגישה לבית משפט השלום בתל אביב בקשה לצו מניעה בעניין, על פי חוק צער בעלי חיים. כמו כן, העמותה ביקשה מבית המשפט להורות לזריף להעביר לשירותים הווטרינריים של מדינת ישראל כל בעל חיים המוחזק על-ידם שלא באופן הרגיל בו מוחזקות חיות מחמד.

זריף כתב מכתב מיוחד לסגן שר הבריאות

זריף שלח לאחרונה מכתב לסגן שר הבריאות יעקב ליצמן, בו הוא טוען כי כבר הצליח לנטרל 80% ממגיפת שפעת החזירים בעזרת כוחותיו בשיטת ה"ביו-אנרגיה". כדי לנטרל את ה-20% הנוספים של המחלה, זריף ביקש לטוס בשמי הארץ בהליקופטר כאשר חמישה חזירים תלויים ברגליהם בתחתית המסוק וראשם מוטה כלפי מטה.

למרות הבקשה המוזרה, זריף ניסה להרגיע: "כמובן שהחזירים יהיו תחת השפעה מוחלטת של הרדמה, כדי למנוע סבל מיותר מהם". המטפל הייחודי אף הבהיר כיצד הוא מתכוון למגר את השפעת בכל העולם: "אזדקק למסוק כדי לטוס במשך כשעה מדי יום במקומות המועדות לפורענות שפעת החזירים, ובעזרת כוחותיי לשאוב את הווירוסים של המגפה לתוך החזירים שמונפים ותלויים מהמסוק", הסביר.