מי שעובר בימים אלה ברחובות גבעתיים, לא יכול שלא להסתכל לה בעיניים, לדיאנה, כמעט בת תשע. הילדים של בית הספר "גורדון", המשפחה, החברים, בעצם כולם מתגייסים למשימה - ודואגים להמשיך בכל הכוח.

שבוע אחרי שהחלה שנת הלימודים התגלה הגידול בראשה של דיאנה, גידול אלים במיוחד ששום טיפול לא הצליח לעצור אותו. בדיקת ה-MRI שעברה דיאנה הקטנה העלתה כי הגידול נמצא במקום בו לא ניתן לנתח. בתוך שלושה חודשים החמיר מצבה של דיאנה מאוד, הטיפולים הרבים שנעשו לה פשוט לא עזרו.

לאביה היא אומרת: "אני לא מאמינה. עברנו טיפול של הקרנות, אני לוקחת כל כך הרבה תרופות ואני עושה הכל בשביל להבריא - אבל לפני חודש וחצי הלכתי ברגל, והיום אני על כיסא גלגלים. מה זו המחלה הזאת?". אביה לא מרפה מהניסיון למצוא דרך לרפא את בתו הקטנה: לפני שבועיים הוא גילה כי קיים טיפול נסיוני בתרופות, כאן בארץ. סיכוי קטן, כנראה יחיד להחלמה, אך מחירו של הטיפול הזה גבוה מאוד: בין 200 ל-250 אלף דולרים.

ההמונים גדשו את היריד

הידיעה שאפשר לעשות כדי לנסות ולהציל את דיאנה, עברה בתוך ימים בין המכרים, ומהר מאוד התגבשה ההחלטה: מארגנים יריד התרמה לדיאנה הקטנה. בתוך כמה ימים לא היה תלמיד או הורה בבית הספר שלא לקח במשימה המקודשת: אופים עוגות, מגייסים בעלי חנויות שיתרמו, בונים דוכנים, כל אחד עושה מה שהוא יודע.

ביריד שהתקיים ביום שישי האחרון ההמונים גדשו את היריד המיוחד. הכספים נאספו ונתרמו למשפחתה של דיאנה. אם גם אתם רוצים לתרום לה, ניתן לעשות זאת באמצעות מספר הטלפון: 03-6195977 או באמצעות אתר האינטרנט www.gdolim.org.il.