ההמלצה: חיסון נשים בהריון (צילום: יונתן סינדל, פלאש 90)
לתאומות שלום (אילוסטרציה) | צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

ללדת בגדול: אישה בשנות ה-30 לחייה ילדה בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק זוג תאומות, בפעם השלישית. שתי הבנות הן השישית והשביעית במשפחה, אחרי זוג תאומים - בן ובת בני חמש - זוג תאומות - בנות שלוש - וילד בודד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"שמחתי מאוד לשמוע בבדיקות שאלה שוב תאומות", סיפרה היולדת לחדשות 2 Online. "בעלי גם שמח מאוד לדעת את זה, במשפחה שלו אוהבים ילדים. הרופאים אמרו לי שזה יוצא דופן ושהם לא מכירים כזה רצף של לידות תאומים. ברוך השם הן בסדר גמור ונשתחרר הביתה ביום שלישי".

"אני אחות כאן 15 שנה, מעולם לא היה לנו דבר כזה", סיפרה האחות האחראית בלומה בלכר. "היא עברה את זה יפה, לא היה שום סיבוך אחרי הלידה".

"נתקלתי בעבר באישה שילדה שמונה זוגות תאומים, אבל זה היה כשעבדתי בארצות הברית", הדגיש מנהל מחלקת היולדות בבית החולים מעייני הישועה, דוקטור בני חן. "בארץ לא נתקלתי בדבר כזה, זה מאוד חריג. זו היתה לידה בניתוח קיסרי, לאישה שכבר עברה ניתוח קיסרי בעבר, כך שזה לא היה קל".

דובר בית החולים מעייני הישועה אלי זלמנוביץ' ציין כי זו היתה לידה מיוחדת. "היולדת קיבלה יותר ימי אשפוז כי היא היתה חלשה, וגם ניסינו לסייע לה כלכלית - זה עול לא פשוט לגור עם שבעה ילדים, והדירה שלהם לא גדולה", הסביר.