לראות ולא להאמין: צילום סי.טי בודד הצליח להחזיר את החיוך לפניה של באסמה סיידי מהכפר ריינה שבצפון - צילום שהצליח לזהות צינור שנשכח בבטנה לפני לא פחות מ-14 שנה.

קשה להאמין כי במשך תקופה כה ארוכה לא הצליחו הרופאים לזהות את הצינור שהושאר בגופה של באסמה. בשנת 1996 היא עברה ניתוח להסרת התוספתן, שאחריו היא החלה לסבול מכאבי בטן חזקים.  "הכאבים היו באים והולכים", מספרת באסמה, "מצאו את הצינור הזה אחרי 14 שנה, ולא ידעו שהוא היה הגורם לכאבים שלי".

לאחר שהחלו הכאבים היא פנתה לכמה רופאים בבקשה לעזרה, אבל ההמלצות שנתנו לה בבתי החולים במשך השנים, היו רחוקות מלסייע או לעזור באיתור הבעיה. "אמרו לי שאני צריכה לבדוק את השומנים ואת הקיבה. עשיתי את כל הבדיקות שנתנו לי", מספרת באסמה.

החליטה להתעלם מהמלצות הרופאים

צילום הסי.טי ששינה את חייה של באסמה (צילום: חדשות 2)
צילום הסי.טי ששינה את חייה של באסמה | צילום: חדשות 2

כששום דבר לא עזר, החליטה להפסיק את הדיאטה עליה המליץ אחד הרופאים, להתעלם מההמלצות שקיבלה ולעשות צילום של חלל הבטן. "אמרו לי שעברתי ניתוח בצד ימין של הבטן התחתונה, ושבתצלום הסי.טי רואים גוף זר", משחזרת באסמה.

הצינור נשכח על ידי המנתחים ככל הנראה לאחר הליך הסרת התוספתן שלטענת באסמה בוצע בבית החולים "המשפחה הקדושה" בנצרת. מבית החולים נמסר בתגובה: "במהלך העבודה בהחלט ייתכנו תקלות נדירות. אין ספק כי המתלוננת לא נפגעה בבריאותה כתוצאה מהצינור".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק