שעון החורף עוד לא כאן, אבל הגשם מיהר לבוא: סוף השבוע נפתח עם גשמים בצפון הארץ - משמעותיים הרבה יותר מהטפטופים שליוו את הימים האחרונים. תושבים בקריית שמונה ובקיבוץ הגושרים תיעדו הבוקר (שישי) את הברד שירד במקום במשך דקות ארוכות. גשמים מקומיים ייתכנו גם במישור החוף לאורך היום, ובצפון גם ייתכנו סופות רעמים יחידות. כמו כן חלה משעות הבוקר ירידה בטמפרטורות והן נמוכות מהרגיל לעונה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בקריית שמונה והאזור הצטברו הגשמים וגרמו להצפות, ותשתית החשמל ניזוקה באזורים מסויימים. הגשמים החזקים לוו בברד ובסופות רעמים ואף אירע פיצוץ בתשתית החשמל. מדובר בתופעה נקודתית של היווצרות ענני סערה בצפון רמת הגולן. גם בימים הקרובים ייתכנו גשמים מקומיים מדי פעם, במיוחד באזור הצפון ולאורך החוף.

הטמפרטורות היום: בצפת 22 מעלות, בחיפה 25, בטבריה 31, בתל אביב 27, בירושלים 24, בבאר שבע 28, בים המלח 32 ובאילת 32.

במהלך השבת צפויה אמנם לחול עלייה קלה בטמפרטורות אך הן תישארנה נמוכות מהרגיל. בבוקר אף ייתכן טפטוף בצפון הארץ ובמישור החוף. לצד זאת לא נראה כי הקרירות היחסית צריכה למנוע מיציאה לטיולים בחיק הטבע במהלך סוף השבוע.

טמפרטורות נמוכות, ייתכנו גשמים (צילום: המייל האדום, חדשות)
טמפרטורות נמוכות, ייתכנו גשמים | צילום: המייל האדום, חדשות

השבוע הבא ייפתח באופן דומה, כשמזג האוויר יהיה מעונן חלקית, הטמפרטורות יהיו נמוכות מהרגיל בהרים ובפנים הארץ ושוב - ייתכן טפטוף בצפון הארץ ובמישור החוף.

מתן יעקב השתתף בהכנת הכתבה